Міст — один з основних складників вантажної техніки. У разі виявлення найменших несправностей треба звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Такі майстри працюють у компанії СК «Еталон». Вони можуть оперативно провести діагностику, виявити причину поламання та оптимальні шляхи його усунення.

Наявність власного складу із запасними частинами дає змогу суттєво скоротити термін, який потрібно на ремонт навантажувачів. Завдяки цьому ваша складська техніка не простоюватиме, а підприємство —  не зазнаватиме збитків. Якісний капітальний ремонт кермової навантажувача — гарантія її тривалої експлуатації.

Основні причини несправності моста

Цей складник фронтального навантажувача з самого початку призначений на підвищені навантаження. Але однаково поламання не уникнути. Це може бути як фізичне зношування, так і неправильна експлуатація техніки.

Зокрема, причинами несправності мосту можуть бути:

 • люфт редуктора;
 • знос підшипників та неправильне їхнє функціонування;
 • витікання мастила;
 • порушення швів;
 • тощо.

Щоби своєчасно виявити несправності, важливо регулярно проводити технічне обслуговування. ТО дає можливість зрозуміти, які деталі та вузли вимагають заміни — такий підхід дає змогу виключити серйозні поламання та тривалі простої машини.

Основні ознаки поламання

Визначити несправність, навіть якщо фронтальний або вилковий навантажувач поки функціонує нормально, можна за кількома ознаками:

 • різні сторонні чи нехарактерні звуки, що виникають під час пересування техніки;
 • протікання мастила;
 • перегрів моста;
 • та деякі інші, що не відповідають нормальній роботі машини.

У разі виявлення хоча б однієї ознаки треба відразу звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Ремонт моста навантажувача: основні етапи

Наші спеціалісти, які працюють у місті Львів, приїдуть на базу власника складської техніки в погоджений час. Процес ремонту можна розподілити на кілька етапів:

 • діагностика, підйом на стенд (для цього машину потрібно транспортувати на базу);
 • розбір моста та інших елементів;
 • вивчення стану деталей;
 • виявлення поламання та його усунення;
 • збір агрегата та перевірка;
 • перевезення техніки на базу замовника.

Усі роботи виконуються в суворо обговорені терміни. Ми обов’язково повідомляємо про ймовірну вартість відновлення моста й тільки після отримання підтвердження від власника спецтехніки, приступаємо до ремонту.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.