Вчасно проведений ремонт моста навантажувача є гарантією якісного виконання функцій машини. Міст являє собою один з головних вузлів, завдяки якому з’єднуються колеса, і забезпечується їх поворотність.

Компанія-лідер «Еталон» надає послуги з ремонту і технічного обслуговування мостів вантажної техніки в Дніпрі. Фахівці компанії мають високий рівень кваліфікації та навичок. Наявність власного складу з запчастинами допомагає економити час відновлювальних робіт. Це допомагає уникнути очікування поставки потрібних деталей, що, своєю чергою, дозволяє швидко і якісно проводити ремонт рульової навантажувача.

Основні фактори поломок моста

Хоча міст і призначений для високих навантажень, ризик поломок нікуди не йде. Кілька найбільш поширених чинників періодичних проблем і неполадок:

 • Порушується стан швів;
 • Слабкий або сильний люфт редуктора;
 • Некоректне функціонування або знос підшипників і інших деталей;
 • Витік масла.

Своєчасне проведення техобслуговування дозволить оперативно виявляти будь-які неполадки та попереджати їх часту появу в майбутньому.

Основні фактори, що вказують на наявність поломок

Наступні ознаки допоможуть визначити конкретні проблеми моста:

 • Надмірний нагрів техніки;
 • Протікання мастила;
 • Нехарактерні шуми та стуки при русі навантажувача.

Присутність хоча б одного з перерахованих ознак є прямим приводом звернутися за допомогою до професіоналів.

Ремонт балки навантажувача проводиться безпосередньо після проведення повної діагностики неполадок. Під час перевірки визначається характер проблеми, шлях її вирішення, а також проводиться оцінка вартість і термінів проведення відновлювальних робіт.

Процес налагодження мосту навантажувача

 1. Техніка транспортується на ремонтну базу в Дніпрі та підійматися на стенд;
 2. Демонтуються окремі частини й деталі (колодки, барабани й т.д.);
 3. Проводиться огляд і вивчення деталей моста;
 4. Визначаються причини неполадок;
 5. Замінюються деталі, і проводиться ремонт;
 6. Міст збирається і проводиться перевірка його роботи;
 7. Навантажувач транспортують на склад клієнта.

Потребуєте ремонту редуктора навантажувача або полагодження моста? Зверніться до консультантів компанії «Еталон» в Дніпрі за номерами телефону, вказаним на сайті. Ваша заявка буде прийнята і передана фахівцям у найкоротші терміни. Ми також надаємо можливість оформити заявку «ремонт китайських навантажувачів».

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.