Своєчасне полагодження моста навантажувача є гарантією якісної роботи й функціонування машини. Міст є одним з головних вузлів, завдяки якому здійснюється з’єднання коліс, а також їх повороткість.

Компанія «Еталон» надає послуги ремонту та техобслуговування мостів техніки для навантаження в Харкові. Фахівці компанії – висококваліфіковані професіонали з необхідними навичками та досвідом. Наявність власного складу з великим асортиментом запчастин допомагає значно скорочувати час проведення робіт – не доводиться очікувати постачання запасних частин, які потрібні для здійснення ремонту рульової навантажувача.

Основні причини неполадок моста

Хоча міст і призначений для підвищених навантажень, ризик поломок різного характеру нікуди не дівається. Список кількох найбільш поширених факторів появи проблем і несправностей:

 •  Люфти редуктора;
 •  Некоректне функціонування або знос підшипників й інших деталей;
 •  Витік мастила;
 •  Порушення з’єднань швів;

Будь-яка з перерахованих причин може бути вчасно виявлена ​​при регулярному техобслуговуванні моста.

Ознаки неполадок

Існує кілька факторів, які свідчать про наявність проблем моста:

 •  Нехарактерні шуми й сторонні звуки при русі навантажувача;
 •  Надмірне підвищення температур техніки;
 •  Витік мастила.

При появі хоча б однієї ознаки слід негайно звернутися до професіоналів.

Процес проведення діагностики

Діагностика – процес, який проводиться в обов’язковому порядку перед початком виконання ремонту балки навантажувача або іншої деталі техніки. Таким чином, виявляється характер проблеми, визначається спосіб її вирішення, а також вартість і терміни проведення відновлювальних робіт.

Починка моста навантажувача поетапно

 1. Транспортування техніки з підприємства в Харкові, її огляд на стенді;
 2. Зняття інших запчастин і деталей (барабани, колодки й т.п.);
 3. Огляд моста і деталей;
 4. Виявлення фактора, який спровокував поломку;
 5. Ліквідація поломки, заміна необхідних деталей;
 6. Збірка моста і тест працездатності;
 7. Транспортування техніки на склад клієнта.

Бажаєте оформити замовлення з ремонту моста або редуктора навантажувача? Зв’яжіться з консультантами компанії «Еталон» за наданими на сайті номерами. Ваше замовлення буде оброблено в найкоротші терміни та передане фахівцям, які оперативно займуться ремонтом на вашому підприємстві в Харкові. У нас також є послуга ремонту китайських навантажувачів в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.