Своєчасний ремонт моста навантажувача є гарантію безвідмовного й ефективного функціонування навантажувача. Одним з головних вузлів є міст, за допомогою якого здійснюється як з’єднання коліс, так і їх поворотність.

Компанія-лідер «Еталон» надає можливості ремонту та техобслуговування мостів навантажувальних агрегатів в Києві. Фахівці компанії – висококваліфіковані й досвідчені професіонали. Наявність власного складу з запчастинами допомагає ефективно скорочувати час ремонтних робіт. Завдяки цьому ремонт рульової навантажувача проводиться в найкоротші терміни без очікування поставок запасних частин.

Основні причини неполадок моста

Хоча міст і призначений для високого навантаження, рано чи пізно все одно трапляються неполадки або вихід з ладу. Деякі з найбільш поширених причин неполадок:

 •  Витік мастила;
 •  Сильний або слабкий люфт редуктора;
 •  Некоректне функціонування або знос підшипників й інших деталей;
 •  Нецілісність швів.

Будь-який з факторів може бути своєчасно виявлено за умови регулярного проведення техобслуговування моста.

Основні ознаки поломок

Ознаки, за якими легко можна виявити неполадки моста:

 • Нехарактерні шуми й інші сторонні звуки при русі навантажувача;
 • Витік мастила;
 • Надмірний нагрів техніки.

При появі будь-якої з ознак слід негайно зв’язатися з професіоналами.

Проведення діагностики техніки є процесом, який дозволяє передчасно виявити характер проблеми, створити шлях її вирішення, а також визначити вартість і терміни виконання відновлювальних робіт.

Процес лагодження моста навантажувача

 1. Техніка транспортується з вашого підприємства в Києві на нашу базу і підійматися на стенд;
 2. Окремі деталі та частини демонтуються (колодки, барабани);
 3. Деталі моста оглядаються і вивчаються;
 4. Виявляється основна причина неполадок;
 5. Несправності усуваються, а деталі замінюються;
 6. Міст збирається знову і проводиться перевірка його працездатності та виконання функцій;
 7. Навантажувач транспортується на склад замовника.

З’явилися проблеми або неполадки? Замовте ремонт редуктора навантажувача, звернувшись до консультантів компанії «Еталон». Ваше замовлення буде прийнятий в найкоротші терміни й оперативно передане в роботу фахівцям з відновлення. Також у нас є можливість оформити послугу ремонту китайських навантажувачів в Києві.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.