Ремонт моста навантажувача

Ремонт моста навантажувача

Своєчасно проведений ремонт моста навантажувача – гарантія працездатності та ефективності техніки. Міст – один з основних вузлів. За допомогою нього не тільки з’єднуються колеса, але й здійснюються їх повороти.

Компанія «Еталон» надає послуги з ремонту та обслуговування мостів вантажної техніки. Наші майстри мають необхідний досвід, навички. У нас є власний склад з запасними деталями – це суттєво економить час на проведення робіт. Ваші навантажувачі не будуть простоювати в очікуванні поставок для того, щоб був здійснений ремонт рульової навантажувача.

Головні причини поломки моста

Міст розрахований на підвищені навантаження. Однак рано чи пізно він може зламатися, вийти з ладу. Є кілька поширених причин виникнення несправностей:

 • порушення цілісності швів;
 • неправильна робота підшипників і т.д .;
 • люфт редуктора;
 • знос підшипників й інших частин (наприклад, шестерні);
 • протікання масла.

Кожну причину можна своєчасно виявити, якщо регулярно проводити технічне обслуговування моста.

Ознаки поломки

Є кілька ознак, за якими легко визначити несправність моста:

 • стукіт й інші сторонні звуки під час руху навантажувача;
 • протікання масла;
 • перегрів агрегату.

Як тільки буде помітна хоча б одна з ознак, слід відразу ж звернутися за допомогою до профільних фахівців.

Як проводиться діагностика

Перед тим як буде виконаний ремонт балки навантажувача або будь-якої іншої частини машини, обов’язково проводиться діагностика. Вона дозволить виявити природу поломки, визначити шляхи її усунення, терміни і вартість ремонтних робіт.

Етапи ремонту моста навантажувача

 1. Переміщення машини на ремонтну базу і підйом на стенд.
 2. Демонтаж окремих частин і деталей (наприклад, барабанів, колодок і т.д.).
 3. Вивчення деталей і моста.
 4. Визначення причини поломки.
 5. Усунення несправності, заміна деталей.
 6. Збір моста і перевірка його функціонування.
 7. Транспортування навантажувача на склад замовника.

Хочете замовити відновлення працездатності моста або ремонт редуктора навантажувача? Звертайтеся в компанію «Еталон» – зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті телефонами. Вони візьмуть вашу заявку і передадуть її в роботу ремонтній бригаді. Також у нас можна замовити ремонт гальмівної системи навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.