Ремонт навантажувача Мітсубісі: якісно і швидко

Ремонт навантажувача Мітсубісі: якісно і швидко

Ремонт навантажувача «Мітсубісі» – одна з основних спеціалізацій компанії «Еталон». Робота з технікою цієї марки – наша сильна сторона. Ми досконально знаємо особливості всіх моделей Mitsubishi і готові виконати ремонт практично з закритими очима.

Особливості вантажної техніки Mitsubishi

Під цією маркою випускаються одні з кращих моделей. Вони характеризуються високою якістю, надійністю, здатністю працювати в складних умовах.

Однак, незважаючи на свою продуктивність і функціональність, техніка Mitsubishi іноді виходить з ладу. Основні причини поломок:

  • надмірні навантаження;
  • фізичний або моральний знос деталей;
  • неправильна експлуатація.

Ремонт навантажувачів «Міцубісі» з гарантією виконають фахівці компанії «Еталон». У нас працюють висококваліфіковані майстри, що володіють глибокими знаннями і великим досвідом.

Крім ремонту ми також надаємо послуги з технічного обслуговування навантажувачів Mitsubishi. Воно може бути як плановими, так і позапланових. Якщо під час ТО виявлені поломки або знос техніки, здійснюємо її ремонт. Регулярний огляд і професійне обслуговування – гарантія довговічності функціонування навантажувачів.

Види ремонту від сервісного центру «Еталон»

Якщо вам необхідний ремонт навантажувача «Мітсубісі», наші фахівці попередньо виконають діагностику техніки. Вона необхідна для виявлення причини поломки, визначення ефективних шляхів усунення несправності.

Наші фахівці виконують такі різновиди робіт:

  • заміна деталей і комплектуючих;
  • заміна робочих рідин;
  • відновлення працездатності акумуляторів;
  • відновлення геометрії корпусу;
  • ремонт двигунів і коробок передач;
  • ремонт всіх систем навантажувача – гальмівний, паливної і т.д.

При необхідності ми відновимо презентабельний вигляд техніки – навантажувач буде виглядати як новий.

На всі види робіт надається гарантія. Її термін визначається індивідуально – залежно від типу усуненою поломки, рівня зносу техніки. Після проведення робіт наші фахівці виконують пуско-налагоджувальні роботи, налаштовують блоки управління і т.д.

Наявність власного складу з запасними деталями прискорює проведення всіх робіт. Також наші майстри готові виконати ремонт навантажувача Still.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.