Ремонт навантажувачів Goodsense руками досвідчених майстрів

Ремонт навантажувачів Goodsense руками досвідчених майстрів

Щоб ремонт навантажувачів Goodsense був виконаний оперативно і якісно, довіряти цю роботу слід тільки досвідченим фахівцям. Такі майстри працюють в компанії «Еталон».

У нас великий досвід і високий рівень кваліфікації. Ми досконально розбираємося в особливостях складської навантажувальної техніки. Власний склад запасних деталей – гарантія оперативності всіх робіт. Ваші машини не будуть простоювати, а ви не зазнаєте збитків.

Особливості складської техніки Goodsense

Конкурувати на ринку навантажувачів – складно. Однак бренд Goodsense зміг завоювати свою нішу. Високі експлуатаційні характеристики, підвищена потужність, зручність управління – основні особливості техніки.

Під торговою маркою випускається безліч моделей. Вони відрізняються типом двигуна і вантажністю:

 • вилочні моделі на дизельному двигуні здатні підіймати вантажі вагою від півтора до десяти тонн;
 • електричні – до трьох тонн;
 • вантажність бензинових досягає трьох з половиною тонн.

Інженери компанії постійно ведуть роботу над створенням нових моделей. Вже анонсовано випуск навантажувача, здатного підіймати вантажі вагою до 12 тонн.

Техніка Goodsense здатна працювати впродовж тривалого часу. Якщо регулярно виконувати обслуговування навантажувачів, вдасться своєчасно виявити зношені деталі. Так можна уникнути серйозних поломок і тривалих ремонтів.

Ви не впевнені, що можете самостійно виконувати планове і позапланове ТО? Звертайтеся в компанію «Еталон» – це завдання візьмуть на себе наші майстри.

Основні несправності

Коли потрібний ремонт навантажувачів Goodsense? Найчастіше причиною поломки стають:

 • робота на знос;
 • недотримання правил експлуатації;
 • несвоєчасне проведення ТО;
 • фізичний знос деталей.

Наприклад, з ладу можуть вийти паливна або гальмівна система, двигун або коробка передач. Якщо ви почули сторонні звуки або помітили, що техніка поводиться дивно, слід відразу звернутися за допомогою.

Алгоритм роботи майстрів «Еталон»

Схема співпраці наступна:

 • ви залишаєте заявку менеджерам з будь-якого із зазначених на сайті телефонів;
 • наші майстри виїжджають до вас – зазвичай, реакція не перевищує 24 годин;
 • діагностика для визначення причини поломки, термінів і вартості ремонту;
 • підбір запасних частин і деталей;
 • ремонт та підготовка техніки до експлуатації.

Також ми виконуємо ремонт навантажувачів Maximal і техніки інших брендів. На всі види робіт надається гарантія.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.