Ремонт навантажувачів-штабелерів у Львові

Ремонт навантажувачів-штабелерів у Львові

Будь-яка складська техніка, обладнання працює за підвищених навантажень. Це призводить до поламання — часом передчасного та несподіваного. Штабелери — найпоширеніша складська вантажна техніка. Вона дає змогу суттєво спростити роботу персоналу торгових центрів, супермаркетів, складських та перевалкових пунктів, промислових підприємств.

Через порушення умов експлуатації чи фізичного зношування певних елементів, техніка ламається. Фахівці компанії СК «Еталон» надають послуги з ремонту штабелерів. Ми робимо сервісне обслуговування. Власний склад запасних частин дає можливість виключити тривалі простої техніки. Вам не доведеться чекати на постачання запчастин — наші майстри виконають ремонт максимально оперативно.

Чому ламаються штабелери

Є кілька причин, з яких штабелери, рокли, фронтальні навантажувачі ламаються та вимагають ремонту:

 • неправильна експлуатація;
 • перевищення допустимих вантажних норм;
 • недотримання термінів ТО;
 • нерівне покриття, яким змушена рухатися навантажена техніка;
 • людський чинник.

Наприклад, дуже часто нехтують технічним обслуговуванням гідравлічних візків. Як результат, замість заміни однієї деталі потрібен капітальний ремонт — на це йде багато часу та коштів.

Які роботи виконуються під час ремонту техніки

Відновлення працездатності штабелерів, а також капітальний ремонт вилкових навантажувачів передбачає виконання певних дій та маніпуляцій. Вони залежать безпосередньо від типу техніки та виявленого поламання.

Щоби визначити причину несправності, зрозуміти, що і як вимагає ремонту, спочатку проводиться діагностика складського устаткування. Складається докладний звіт, у якому зображається справжній стан техніки та перелік різновидів поламання.

Ремонт може передбачати такі дії:

 • заміну певних деталей;
 • чищення вузлів;
 • заміну робочих рідин;
 • відновлення геометрії корпусу;
 • зварювальні роботи;
 • та деякі інші.

Зазвичай ремонт штабелерів проводиться безпосередньо на складі замовника у м. Львів (Україна). Ми маємо всі необхідні для цього інструменти. Також наші фахівці працюють з усіма різновидами вилкових навантажувачів, незалежно від марки та моделі. Ми ремонтуємо двигуни, КПП, навісне обладнання та інші вузли машин.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.