Ремонт навантажувачів «Тойота» від компанії «Еталон»

Ремонт навантажувачів «Тойота» від компанії «Еталон»

Ремонт навантажувачів «Тойота» проводиться не часто. Це зумовлено високою якістю й надійністю техніки відомої марки. Однак навантажувальні складські машини все ж можуть ламатися — через фізичний знос окремих вузлів і агрегатів.

Фахівці компанії «Еталон» досконально знають особливості кожної окремої моделі. Ми готові виконувати їхній ремонт і обслуговування фактично з закритими очима.

Особливості навантажувачів Toyota

Відома компанія випускає навантажувачі для складів трьох типів:

 • дизельні;
 • газобензинові;
 • електричні.

Кожен різновид характеризується прекрасними експлуатаційними властивостями. Вони ефективно працюють у будь-яких умовах. Поміж позитивних особливостей:

 • висока продуктивність;
 • підвищена вантажність;
 • маневровість;
 • простота обслуговування;
 • надійність.

Моделі підходять для звичайних складів, супермаркетів, промислових підприємств. Можуть використовуватися навіть у портах, аеропортах.

Причини поломок навантажувачів Toyota

Ремонт навантажувачів «Тойота» буває необхідний із таких причин:

 • порушення правил експлуатації;
 • фізичний знос;
 • нерегулярне обслуговування.

Багато власників техніки зазначають, що машини можуть працювати без ремонту впродовж декількох років. Цього вдасться досягти, якщо регулярно проводити ТО. Якщо ви не можете виконати його своїми силами — фахівці компанії «Еталон» готові надати цю послугу. Можете бути впевнені, що обслуговування навантажувачів «Тойота» буде на найвищому рівні.

Планове технічне обслуговування дає змогу своєчасно виявити ймовірну поломку, замінити зношену деталь. Так ви зможете уникнути тривалого простою техніки й серйозних витрат на її ремонт.

Ремонт і відновлення працездатності техніки «Тойота»

Спочатку ми проводимо діагностику техніки. Вона потрібна, щоби визначити справжню причину поломки та визначити шляхи її усунення, терміни та вартість проведених робіт.

Ремонт навантажувачів Toyota може здійснюватися на складі замовника. В окремих випадках техніка транспортується в наш сервісний центр. Після завершення ремонту ми надаємо гарантію — її терміни визначаються індивідуально.

Також ми готові виконати ремонт навантажувачів JAC та інших моделей складської навантажувальної техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.