Ремонт німецьких навантажувачів Jungheinrich

Ремонт німецьких навантажувачів Jungheinrich

Ремонт вилкових навантажувачів Jungheinrich — один з основних напрямів діяльності компанії «Еталон», представництва якої відкриті в різних містах України. Високий рівень кваліфікації нашого персоналу, наявність необхідного обладнання та запасних частин дозволяють вирішувати найскладніші завдання.

Також ми надаємо послуги із сервісного та технічного обслуговування складської техніки. Своєчасна заміна мастила, інших робочих рідин, підготовка до зміни сезону — забезпечать правильне та довговічне функціонування техніки. Крім того, це дасть змогу уникнути серйозних поломок та тривалого простою машин.

Навантажувачі «Юнгхайнріх»: загальна інформація

Бренд «Юнгхайнріх» базується в Німеччині, у місті Гамбург. Офіційні представництва та виробничі потужності розташовані в багатьох країнах. У лінійці складської техніки представлені:

 • навантажувачі;
 • штабелери;
 • річтраки;
 • та інші машини, що використовуються під час завантаження та розвантаження вантажів різної маси.

Серед позитивних характеристик німецької техніки — продуктивність, потужність, довговічність та функціональність.

Ремонт німецьких навантажувачів «Юнгхайнріх»

Ремонт вилкових навантажувачів Jungheinrich проводиться нечасто — надійна німецька техніка. Проте уникнути ремонтних робіт, заміни окремих деталей не вдасться. У разі механічного та морального зносу агрегатів та вузлів рекомендується звертатися до фахівців компанії «Еталон».

Наші майстри виконають діагностику та ремонт:

 • двигуна;
 • мосту;
 • гідравліки;
 • щогли;
 • гальмівної системи;
 • коробки перемикання передач;
 • тощо.

Найчастіше німецькій спецтехніці не потрібен тривалий дорогий ремонт. Наприклад, достатньо виконати заміну втулки — такі роботи проводяться безпосередньо на базі замовника. Якщо ремонт складніший, то техніка транспортується до наших боксів.

У нас є власний склад із запасними частинами та деталями, що суттєво прискорює процес ремонту. Вам не доведеться довго чекати на постачання, а техніка не простоюватиме — заміна деталей буде проведена максимально швидко.

Якщо залишилися питання або ви хочете уточнити, у яких містах України ми надаємо послуги, зв’яжіться з менеджерами за вказаними на сайті контактними даними. Консультанти нададуть всю цікаву інформацію.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.