Ремонт німецьких навантажувачів Linde

Ремонт німецьких навантажувачів Linde

Навантажувачі Linde розробляються однойменним брендом із Німеччини. Складська техніка завоювала довіру в різних частинах світу завдяки своїй надійності, високій якості, функціональності та продуктивності. Машини можуть використовуватись у різних умовах.

Компанія «Еталон» пропонує послуги з ремонту вилкових навантажувачів Linde. Наші спеціалісти відрізняються високою кваліфікацією. Вони досконально знають особливості німецької техніки. У нас є власний склад запасних частин і деталей — це істотно прискорює ремонт і заміну агрегатів, що зламалися.

Також нашими спеціалістами надається послуга з технічного обслуговування німецької техніки Linde. Сервіс передбачає регулярний огляд машин, виявлення можливих несправностей та заміну робочих рідин. Такий підхід дає змогу виявити ймовірну поломку на початковому етапі та уникнути тривалого простою вилкового навантажувача.

Складська техніка Linde: загальна інформація

Бренд випускає техніку для роботи з вантажами різного типу та ваги:

  • вилкові навантажувачі — газові, з двигуном внутрішнього згоряння (бензинові та дизельні), електронавантажувачі;
  • бічні навантажувачі;
  • штабелери;
  • гідравлічні візки та іншу складську техніку.

Ремонт вилкових навантажувачів Linde

Фахівці компанії «Еталон» працюють у багатьох містах України. Щоби запросити майстрів, зв’яжіться з консультантами за вказаними контактами. Робота буде організована в такий спосіб:

  • приймання заявки;
  • погодження дати та часу приїзду;
  • виїзд майстра;
  • діагностика;
  • визначення вартості та термінів ремонту, погодження із замовником;
  • підбір запчастин та виконання ремонтних робіт.

Переважно всі роботи можна виконати безпосередньо на складі власника техніки. У нас є переносне обладнання, яке застосовується під час відновлення працездатності техніки. Якщо поломка дуже серйозна, машину транспортується на базу «Еталон».

Також нашими спеціалістами проводиться заміна шин. Адже від них залежить маневровість, безпека роботи складської техніки. Шини підбираються під кожну модель індивідуально.

Залишилися запитання чи хочете запросити спеціаліста? Зв’яжіться з менеджерами та залиште заявку. Консультанти приймуть ваше звернення, нададуть всю цікаву інформацію.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.