Ремонт німецьких навантажувачів

Ремонт німецьких навантажувачів

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту німецьких навантажувачів усіх марок. Наші майстри пройшли профільне навчання та здатні вирішувати найскладніші завдання. Фахівці працюють із технікою різного типу та брендів. Вони знають, як оперативно відновити працездатність бензинових, дизельних та інших навантажувачів.

Зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті контактними даними. Менеджери приймуть ваше звернення, детально розкажуть, як буде організована співпраця, дадуть відповіді на всі запитання та нададуть додаткову інформацію, що цікавить.

Терміновий ремонт німецької складської техніки

Компанія СК «Еталон» виконує оперативний виїзний ремонт німецьких навантажувачів. Як показує практика, здебільшого немає потреби транспортувати машини на нашу базу. Усі роботи можна провести на складі чи підприємстві замовника.

Якщо ж поломка дуже серйозна, то техніка перевозиться на базу «Еталон». У нас є необхідне сучасне габаритне обладнання, за допомогою якого можна вирішувати будь-які завдання.

Етапи ремонту

  1. Діагностика машини загалом та окремих її вузлів.
  2. Визначення причини поломки.
  3. Підготовка звіту та погодження вартості, термінів ремонту.
  4. Підбір оригінальних, надійних та довговічних запасних частин.
  5. Відновлення працездатності техніки.
  6. Перевірка навантажувача.

Нами надається гарантія — її терміни залежать від особливостей проведеного ремонту, загальних показників зношеності техніки.

Переваги компанії «Еталон»

Ми надаємо послуги на профільному ринку вже багато років. Є кілька обґрунтованих причин співпрацювати з нами:

  • оперативність ремонту;
  • власний склад з оригінальними запасними частинами;
  • прийнятні ціни з детальною калькуляцією виконаних робіт.

Фахівці СК «Еталон» досконально знають усі особливості німецької вантажної складської техніки. Також ми готові взяти на себе регулярне технічне обслуговування ваших машин, що мінімізує можливість поломок і гарантує довговічність функціонування техніки. За необхідності здійснимо підготовку навантажувачів до зміни сезону. Упевнені, ви залишитеся задоволені якістю обслуговування та вартістю наших послуг.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.