Ремонт паливної системи навантажувача в Дніпрі

Ремонт паливної системи навантажувача в Дніпрі

Паливна система являє собою важливий елемент в ефективності роботи навантажувача. При будь-яких несправностях системи зростає ризик зниження потужності й зростання витрат пального і масла. Надалі такі проблеми можуть привести до важчих ситуацій, на вирішення яких буде потрібно більше коштів і часу.

Можна уникнути зайвих витрат і не втратити ефективність лише вчасно звернувши увагу на несправності паливної системи. Компанія-фахівець «Еталон» в Дніпрі надає ряд послуг, які допоможуть оперативно впізнати проблему і вирішити її. Професіонали, що працюють в компанії, переважно займаються лагодженням безпосередньо на об’єкті в місті Дніпро, що дозволяє виключити транспортування машини та уникнути зайвих витрат на ремонт.

Характерні особливості несправності паливної системи

  1. Паливна помпа видає нехарактерні шуми;
  2. Під навантажувачем утворюються калюжі пального або мастила;
  3. Запуск двигуна супроводжується труднощами;
  4. Витрата пального не відповідає нормі;
  5. Помітне збільшення об’єму вихлопних газів.

Поширені неполадки

  • Тріщини та механічні пошкодження бака;
  • Фільтри не працюють;
  • Несправність інжектора або його неправильне налаштування;
  • Поломка топливної помпи;
  • Засмічені форсунки.

При замовленні відновлення паливної системи навантажувача в компанії «Еталон» в Дніпрі, ви можете бути впевнені у високому професіоналізмі наших послуг. У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, ремонт стріли навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.