Ремонт паливної системи навантажувача в Києві

Ремонт паливної системи навантажувача в Києві

Паливна система є одним з ключових елементів справної роботи навантажувача. Потужність машини безпосередньо залежить від неї, будь-яка проблема в її роботі провокує знижену ефективність і підвищене споживання пального навантажувача. Внаслідок, зростає ризик появи більш серйозних несправностей, налагодження яких займе збільшені витрати часу і коштів.

Якщо зайнятися відновленням стану паливної системи вчасно, його експлуатаційна ефективність залишиться на тому ж рівні. Компанія «Еталон» надає послуги фахівців, які здатні оперативно діагностувати неполадки та усунути їх в найкоротший термін. При неважких поломках ми проводимо роботи на вашому підприємстві. У складних випадках може знадобитися транспортування техніки з Києва на нашу базу.

Основні прояви проблем паливної системи

  1. Під навантажувачем утворюються калюжі пального, масла;
  2. Складнощі при заведенні двигуна;
  3. Паливна помпа видає нехарактерні шуми;
  4. Збільшується витрата палива;
  5. Нехарактерна кількість вихлопних газів.

Несправності, що часто зустрічаються

  • Механічні пошкодження бака;
  • Неполадки паливної помпи;
  • Пошкоджений або неналаштований інжектор;
  • Непрацездатність фільтрів;
  • Засмічення форсунок.

Звертаючись до компанії «Еталон» за допомогою для паливної системи в Києві, ми гарантуємо першокласне проведення всіх робіт. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт стріли навантажувача.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.
Залишити відгук
Завантажити аватар
Завантажити аватар