Ремонт паливної системи навантажувача в Києві

Ремонт паливної системи навантажувача в Києві

Паливна система є одним з ключових елементів справної роботи навантажувача. Потужність машини безпосередньо залежить від неї, будь-яка проблема в її роботі провокує знижену ефективність і підвищене споживання пального навантажувача. Внаслідок, зростає ризик появи більш серйозних несправностей, налагодження яких займе збільшені витрати часу і коштів.

Якщо зайнятися відновленням стану паливної системи вчасно, його експлуатаційна ефективність залишиться на тому ж рівні. Компанія «Еталон» надає послуги фахівців, які здатні оперативно діагностувати неполадки та усунути їх в найкоротший термін. При неважких поломках ми проводимо роботи на вашому підприємстві. У складних випадках може знадобитися транспортування техніки з Києва на нашу базу.

Основні прояви проблем паливної системи

  1. Під навантажувачем утворюються калюжі пального, масла;
  2. Складнощі при заведенні двигуна;
  3. Паливна помпа видає нехарактерні шуми;
  4. Збільшується витрата палива;
  5. Нехарактерна кількість вихлопних газів.

Несправності, що часто зустрічаються

  • Механічні пошкодження бака;
  • Неполадки паливної помпи;
  • Пошкоджений або неналаштований інжектор;
  • Непрацездатність фільтрів;
  • Засмічення форсунок.

Звертаючись до компанії «Еталон» за допомогою для паливної системи в Києві, ми гарантуємо першокласне проведення всіх робіт. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт стріли навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.