Ремонт паливної системи навантажувачів в Одесі

Ремонт паливної системи навантажувачів в Одесі

Несправності паливної системи можуть спровокувати проблеми у функціонуванні навантажувача. Причини можуть бути різні — від неякісного палива до недотримання правил експлуатації та нехтування ТО.

Фахівці компанії СК «Еталон» виконають ремонт паливної системи навантажувача, відновлять її працездатність. Також поміж наших послуг — капітальний ремонт двигуна, ремонт гальмівної системи й інші.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості всіх виконаних робіт. У нас є власний склад з усіма необхідними запчастинами. Для роботи використовуємо тільки сучасне й технологічне обладнання.

Перед початком ремонтних робіт спочатку проводиться діагностика. Вона дає змогу виявити справжні причини несправності. Наприклад, це може бути високий тиск у системі. Далі — узгоджуємо терміни та вартість ремонту. Тільки після цього приступаємо до усунення неполадок.

Несправності паливної системи

 1. Протікання палива.
 2. Зависання голки для розпилення палива.
 3. Неправильне функціонування форсунок.
 4. Поломка паливної помпи високого тиску.
 5. Неправильний кут подачі палива.

Це далеко не повний перелік поломок. Є низка ознак, за якими можна визначити наявність несправності.

Ознаки, що вказують на необхідність ремонту або ТО

 • Збільшення обсягу вихлопних газів або зміни їхнього кольору.
 • Сторонній шум у паливному насосі.
 • Зменшення обертів.
 • Надмірно велика витрата палива.
 • Витік пального.
 • Несподіване зниження потужності або повна зупинка двигуна.

Послідовність ремонту паливної системи навантажувачів

Проводячи обслуговування спецтехніки в Одесі або прилеглих містах, діють за розробленим планом, що дає змогу забезпечити ефективність і оперативність усунення всіх неполадок:

 • діагностика;
 • очищення системи і її прокачування;
 • заміна несправних частин і складових вузлів — це можуть бути форсунки, фільтри й ін.;
 • регулювання апаратури;
 • перепрошивка електронного блоку управління;
 • і т. ін.

Точний перелік робіт визначається в кожному окремому випадку індивідуально. Наприклад, іноді потрібно провести запаювання бака для пального.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте саме ті послуги, які необхідні. Ми працюємо прозоро й не виконуємо непотрібних дій і заміни справних частин.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.