Паливна система важлива для ефективної роботи навантажувача. Будь-який дефект в ній призводять до зниження потужності агрегату, провокують підвищену витрату палива й масла. Надалі – можливі більш серйозні несправності, усунення яких потребує більше часу і грошей.

Своєчасний ремонт паливної системи навантажувача – гарантія його працездатності та ефективності. Компанія «Еталон» надає професійні послуги, у нас працюють кваліфіковані фахівці, здатні швидко виявити причини неполадок й усунути їх. У більшості випадків роботи виконуються безпосередньо на об’єкті, що виключає транспортування навантажувача та знижує витрати на ремонт.

Головні ознаки несправності паливної системи

  1. Поява під машиною калюж палива, масла.
  2. Труднощі при запуску двигуна.
  3. Поява шумів в паливному насосі.
  4. Більш висока витрата палива.
  5. Збільшення обсягів вихлопних газів.

Поширені поломки

  1. Пошкодження і бак тече.
  2. Проблеми з паливним насосом.
  3. Несправний або не налаштований інжектор.
  4. Вихід з ладу фільтрів.
  5. Забруднення форсунок.

Замовляючи ремонт паливної системи навантажувача в компанії «Еталон», ви можете бути впевнені у високій якості всіх робіт.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.