Паливний насос високого тиску у навантажувача виконує порційне подання палива в циліндри. Якщо паливо та мастило були неякісними, не проводилося регулярне технічне обслуговування паливної апаратури, то незабаром знадобиться ремонт ПНВТ вилкового навантажувача.

Фахівці компанії «Еталон» надають послуги з ремонту ПНВТ навантажувачів, а також усієї системи загалом — форсунок, плунжерної пари тощо. Наші фахівці мають належну кваліфікацію і здатні в найкоротші терміни відновити працездатність вантажної техніки.

Ознаки поломки ПНВТ навантажувача

 1. Перегрів двигуна.
 2. Сторонні шуми у двигуні.
 3. Підвищена витрата палива.
 4. Поява стружки в насосі.
 5. Складнощі із запуском мотора.
 6. Двигун сам глухне під час роботи навантажувача.
 7. Вихлопні гази почали бути густішими, темнішими.

Проводити ремонт ПНВТ вилкових навантажувачів мають лише висококваліфіковані майстри, які використовують у своїй роботі лише сучасне та високоточне обладнання, інструменти.

Причини поломок паливного насоса високого тиску у навантажувачів

 1. Забруднення ПНВТ.
 2. Зношеність втулок, плунжера, клапанів тощо.
 3. Проблеми із підшипниками.
 4. Порушення герметичності.
 5. Перегрів, що виникає через нестачу антифризу та інші причини.

Як відбувається ремонт ПНВТ навантажувача

 1. Діагностика паливної системи та апаратури.
 2. Розбирання насоса та визначення дефектів.
 3. Підбір необхідних запасних частин та деталей.
 4. Заміна деталей або їхній ремонт (вал, клапани, втулки, сальники тощо), очищення різних складників від нагару.
 5. Збирання насоса та перевірка його працездатності, регулювання.

Замовити ремонт паливної апаратури

Компанія «Еталон» надає профільні послуги. Є кілька обґрунтованих причин співпрацювати з нами:

 • оперативний виїзний ремонт;
 • тільки оригінальні надійні запасні частини та деталі;
 • гарантія на всі різновиди робіт;
 • обґрунтовані адекватні ціни.

Для отримання додаткової інформації або запрошення наших спеціалістів зв’яжіться з консультантами. Вони розкажуть про всі особливості співпраці, погодять дату та час приїзду майстра. Упевнені, ви залишитеся задоволені якістю обслуговування та вартістю ремонту. Паливний насос, як і вся апаратура, будуть функціонувати як нові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.