Річстакери — справжні титани, завдання яких — виконувати навантаження важких контейнерів. Такі машини потрібні у вантажних терміналах, портах, на великих промислових підприємствах.

Компанія «Еталон» надає послуги з комплексного ремонту річстакерів. У нашій команді є фахівці, які здатні вирішувати найскладніші завдання. Ми не тільки здійснимо поточний ремонт, але і проведемо глибоке відновлення техніки.

Які різновиди робіт виконують спеціалісти «Еталон»

 1. Загальна діагностика техніки.
 2. Капітальний, плановий, поточний, терміновий та планово-попереджувальний ремонт.
 3. Технічне та сервісне обслуговування.
 4. Зварювальні роботи, відновлення геометрії кузова, рами.
 5. Заміна окремих вузлів, деталей, елементів.
 6. Фарбування.
 7. Доливання робочих рідин та багато іншого.

Різновиди ремонту річстакерів

Через підвищені навантаження навіть такі гіганти можуть ламатися. Іноді причиною поломки є природне зношування деталей, вузлів. Також до несправностей призводять порушення правил експлуатації.

Найчастіше ремонту піддаються:

 • коробка перемикання передач;
 • мости — кермовий, ведучий;
 • гідроциліндри різного типу;
 • електричні системи;
 • паливна система;
 • стріла;
 • гідравліка;
 • та інші вузли.

Діагностика та технічне обслуговування

Усунення серйозних неполадок потребує значних внесків — часу та фінансів. Водночас техніка в цей період простоює, і підприємство зазнає суттєвих збитків. Щоб унеможливити їх, рекомендується проводити регулярне технічне обслуговування техніки.

Фахівці компанії «Еталон» готові взяти на себе ТО річстакерів — ми регулярно оглядатимемо техніку, своєчасно змінюватимемо видаткові матеріали та робочі рідини. Це мінімізує ймовірність серйозної поломки.

5 причин співпрацювати з компанією «Еталон»

 1. Сучасна технічна основа.
 2. Наявність складу із необхідними запасними частинами.
 3. Високий рівень кваліфікації.
 4. Оперативність проведення всіх робіт.
 5. Прийнятна та обґрунтована вартість.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними контактними даними. Наші менеджери приймуть ваше замовлення, розкажуть, як буде організовано співпрацю.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.