Ремонт річтраків навантажувачів в Одесі

Ремонт річтраків навантажувачів в Одесі

Компанія СК «Еталон» виконує не тільки ремонт навантажувачів, сервісне та технічне обслуговування такої техніки, а й річтраків. Це особливі штабелери з висувною щоглою, широко використовувані на складах, виробничих підприємствах, у великих супермаркетах і торгових центрах.

Наші фахівці працюють зі складською технікою всіх виробників — європейських, азіатських, американських. Майстри мають високу кваліфікацію і великий досвід, що дає їм змогу розв’язувати найскладніші проблеми.

Які види послуг надає компанія «Еталон»

Навіть якщо ви взяли навантажувач в оренду, для складу він потребує регулярного технічного обслуговування. Це дає змогу своєчасно виявити можливі несправності, усунути їх і мінімізувати термін простою техніки.

Наші послуги:

 • повноцінна діагностика річтраків для визначення справжнього стану машини, виявлення поломок;
 • ремонт акумуляторів;
 • відновлення працездатності гальмівної, паливної та інших систем;
 • заміна коліс, пружин;
 • ремонт гідроциліндрів і так далі.

Спектр робіт, що проводяться досить великий. Наявність власного складу з необхідними запасними частинами дає змогу виконувати оперативний ремонт. У переважній більшості випадків ми працюємо на об’єкті власника техніки. У найскладніших ситуаціях техніка транспортується до нас на базу.

Технічне обслуговування

Також важливим є регулярне ТО річтраків. Воно буває кількох видів. Проведення ТО дає можливість своєчасно виявити можливі неполадки та швидко усунути їх. Такий підхід виключає тривалі простої машин і не допускає серйозних фінансових втрат власника техніки.

Як працює компанія СК «Еталон»

Схема співпраці така:

 • надходження заяви від клієнта;
 • виїзд майстра на об’єкт для діагностики річтрака;
 • погодження термінів і вартості ремонту;
 • укладання договору;
 • відновлення працездатності техніки;
 • перевірка правильного функціонування машини та здача роботи замовнику.

Також ми готові виконати ремонт дизельних навантажувачів, провести заміни навісного обладнання. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості всіх послуг, що надаються. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з консультантами компанії за вказаними на сайті контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.