Оперативний ремонт річтраків — одна з найбільш поширених послуг компанії СК «Еталон». Наші фахівці готові швидко виїхати за вашою заявкою та усунути неполадки, повернути працездатність складської техніки, обладнання. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості всіх виконуваних робіт.

Ми відновлюємо як внутрішні системи техніки, так і навісне обладнання. Власний склад із необхідними запчастинами дає змогу розв’язувати поставлені завдання максимально швидко. Ваші машини не простоюватимуть, а ви не зазнаєте збитків.

Чому ламаються річтраки

Є кілька найпоширеніших причин поламання річтраків:

 • неправильна експлуатація;
 • порушення вагових норм та перевантаження;
 • брак кваліфікованого та регулярного ТО.

Своєчасне сервісне та технічне обслуговування — важливе. Воно дає змогу виявити можливі несправності на початковому етапі. Такий підхід суттєво мінімізує витрати на відновлення обладнання.

ТО річтраків

Якщо ваші оператори, працівники складу не можуть самостійно проводити ТО, запрошуйте спеціалістів. Майстри компанії СК «Еталон» готові прийти на допомогу. Ми не лише виконаємо діагностику. Також буде надано детальний звіт про стан техніки.

За необхідності — проведемо консультування та навчання вашого персоналу. Такий підхід дасть змогу суттєво продовжити термін служби річтраків.

Пам’ятайте, що перед початком кожної зміни ТО має проводити оператор техніки. Його обов’язки:

 • огляд машини;
 • долиття мастила;
 • підтягування з’єднання.

Почати роботу можна лише в тому випадку, якщо техніка повністю справна. Повну профілактику треба довірити професійним майстрам. Проводити її потрібно не рідше, ніж двічі на рік.

Як проводиться ремонт річтрака

Якщо техніка зламалася, наші фахівці проведуть діагностику, що дасть можливість визначити причину несправності та оптимальні шляхи її усунення.

Здебільшого потрібно провести ремонт:

 • двигуна та паливної системи;
 • підіймача та гідравліки;
 • електронної системи;
 • важелів тощо.

У певних ситуаціях виконується заміна:

 • коліс;
 • фільтрів;
 • підшипників;
 • тощо.

Щоби запросити наших майстрів, зв’яжіться з консультантами щодо вказаних на сайті контактів. Фахівці приїдуть у вказаний час. Також вони можуть виконати капітальний ремонт навантажувача у Львові. На всі різновиди робіт надається гарантія — її термін залежить від типу ремонту.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.