При активній експлуатації складської навантажувальної техніки можливі поломки. Компанія «Еталон» виконає оперативний ремонт річтраків. Високий рівень кваліфікації фахівців дає можливість усувати будь-які неполадки. Ми надаємо гарантію на всі види робіт.

Причини поломок річтраків

 1. Порушення правил експлуатації техніки.
 2. Перевантаження.
 3. Відсутність регулярного огляду і ТО.

Пам’ятайте – поломку, виявлену на початковому етапі, усунути набагато простіше і дешевше. Вона не призведе до тривалого простою техніки, а підприємство не зазнає суттєвих збитків. Ось чому так важливо регулярне обслуговування річтраків, що виконується профільними фахівцями – ми знаємо, як запобігти поломкам навіть в самих слабких місцях навантажувального складського обладнання.

Професійне обслуговування річтраків

Своєчасні профілактичні заходи дозволяють запобігти більш серйозних неприємностей й істотно продовжити термін служби обладнання.

Самостійне обслуговування передбачає щоденний огляд техніки, усунення дрібних недоліків – долив масла, підтягування різьбових з’єднань. Однак повноцінне профілактичне обслуговування самостійно виконати не вдасться. Для нього необхідні фундаментальні знання всіх частин і вузлів машин.

Які роботи виконуються при ремонті річтраків

Перелік робіт безпосередньо залежить від особливостей поломки. Попередньо наші фахівці проведуть діагностику. Це дасть можливість зрозуміти:

 • що саме зламалося;
 • які частини і деталі вимагають заміни;
 • які терміни й вартість відновлення.

Після узгодження всіх робіт з замовником, фахівці компанії «Еталон» приступають до ремонту. Він може проводитися або на складі власника обладнання, або на нашій базі – в залежності від складності ремонту.

Найчастіше ремонту піддаються:

 • електронна система;
 • двигун;
 • підйомник;
 • бандаж;
 • важелі і т.д.

Проводиться заміна:

 • вантажних і ведучих коліс;
 • сальників;
 • фільтрів;
 • ланцюгів;
 • електромагнітних гальм;
 • масла й ін.

Наша компанія гарантує оперативний ремонт річтраків. Для замовлення послуги зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті телефонами. Менеджери візьмуть ваше замовлення, а бригада ремонтників виїде до вас. При необхідності – ричтрак буде транспортовано на базу компанії «Еталон». Також наша компанія надає таку послугу, як ремонт стріли навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.