Активне використання складської навантажувальної техніки нерідко супроводжується поломками. Компанія «Еталон» гарантує якісне й оперативне проведення ремонтних робіт ричтраків в Дніпрі. Висококваліфіковані фахівці знають, як усувати поломки й проблеми будь-якого характеру. З нашого боку надається гарантія якісного виконання всіх видів робіт.

Чому трапляються неполадки ричтраків

 1. Експлуатація машин не за правилами;
 2. Нехарактерні навантаження;
 3. Нерегулярний огляд і техобслуговування техніки.

Варто розуміти, що проблема, виявлена ​​вчасно, усувається простіше і дешевше – вона не спровокує тривалі простої техніки, а компанія не зазнає збитків. Саме тому важливо проводити обслуговування ричтраків вчасно. Профільні фахівці компанії «Еталон» знають шляхи запобігання неполадок навіть в слабких місцях навантажувального обладнання.

Професійне обслуговування ричтраків

Своєчасна діагностика й аналіз дають можливість попередити серйозні проблеми та ефективно збільшити термін експлуатації техніки.

Слід щодня самостійно займатися безпідставним обслуговуванням техніки – доливати масло, підтягувати різьбові з’єднання. Проте, повне обслуговування самостійно не провести – для цього потрібні великі знання про частини й вузли техніки.

Які роботи проводяться при ремонті ричтраків

Список необхідних робіт залежить від характеру несправностей. Перед ремонтом наші фахівці проводять діагностику та аналіз, який дозволяє визначити:

 • Конкретні неполадки;
 • Деталі й частини, що вимагають заміни;
 • Вартість і терміни проведення відновлювальних робіт.

Перед ремонтом фахівці компанії «Еталон» проводять узгодження всіх деталей і робіт із замовником. Всі роботи проводяться або на об’єкті в Києві чи Харкові, або на нашій базі в Дніпрі – місце проведення робіт залежить від характеру і складності поломки.

Елементи, що піддаються ремонту найчастіше:

 • двигун;
 • бандаж;
 • важелі;
 • електронна система;
 • підіймач.

Деталі, які можуть бути замінені:

 • провідні й вантажні колеса;
 • фільтри;
 • ланцюги;
 • масла;
 • електромагнітні гальма;
 • сальники.

Компанія «Еталон» надає гарантії якісного й швидкого лагодження ричтраків. Для замовлення послуг достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті. Ваше замовлення буде швидко прийняте, а команда фахівців оперативно вирушить на ваш об’єкт в Дніпрі. У складних ситуаціях проводиться транспортування ричтраку на нашу базу. Компанія також надає ряд інших послуг – наприклад, ремонт ремонтдизельних навантажувачів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.