Активна експлуатація навантажувальних машин час від часу може провокувати поломки. «Еталон» – компанія, що займається наданням різного роду послуг. Однією з основних послуг є ремонт ричтраків з виїздом на підприємство в Харкові. Висококваліфіковані фахівці компанії дозволяють оперативно усувати неполадки будь-якого характеру. Ми надаємо гарантію якісного виконання робіт всіх видів.

Чому відбуваються поломки ричтраків

 1. Некоректна експлуатація, або експлуатація не за правилами;
 2. Надмірні навантаження;
 3. Нерегулярне техобслуговування й огляд.

Будь-яка проблема, виявлена ​​відразу, усувається простіше і дешевше. Своєчасна діагностика дозволяє виключити тривалі простої техніки, а також мінімізувати збитки бізнесу. Саме тому варто регулярно звертатися до фахівців для проведення обслуговування ричтракоів. Професіонали нашої компанії знають, як попередити неполадки навіть в ослаблених місцях вантажної складської техніки.

Професійне обслуговування ричтраків

Проведений вчасно аналіз запобіжить більш суттєві проблеми й гарантовано збільшить термін експлуатації машини.

Обслуговувати та проводити щоденний огляд техніки необхідно – слід доливати масло, а також підтягувати різьбові з’єднання. Проте, повне технічне обслуговування слід надавати майстрам. Для проведення таких процедур необхідні ґрунтовні знання кожної деталі й всіх вузлів техніки.

Які роботи проводяться при ремонті ричтраків

Список необхідних робіт визначається характером проблеми. Наші фахівці проводять повний огляд техніки перед проведенням процедур. Таким чином, вдається визначити:

 • Конкретні поломки;
 • Необхідні для заміни деталі й частини ричтрака;
 • Вартість і терміни відновлювальних робіт.

Як тільки весь план робіт узгоджений з замовником, компанія «Еталон» починає процес ремонту. Є можливість проводити лагодження з виїздом на об’єкт в Харкові, або на нашій базі. Місце проведення робіт визначається характером і складністю робіт.

Що піддається ремонту частіше:

 • двигуни;
 • підіймачі;
 • бандажі;
 • важелі;
 • електронні системи.

Часто замінні деталі:

 • сальники;
 • ланцюги;
 • провідні й вантажні колеса;
 • масла;
 • фільтри;
 • електромагнітні гальма.

Компанія «Еталон» гарантує якісне й швидке лагодження ричтраків. Щоб оформити замовлення послуги, зв’яжіться з нашим консультантом за номерами, вказаними на сайті. Фахівці в оперативному режимі оброблять вашу заявку, після чого на ваш об’єкт в Харкові відправиться команда професіоналів. При появі необхідності, ричтраки доведеться транспортувати на базу компанії «Еталон». Компанією також надається можливість послуги «ремонт сдизельних навантажувачів» в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.