Активне використання складських навантажувальних машин може супроводжуватися поломками й неполадками. Компанія «Еталон» зробить швидкий ремонт ричтраків в Києві. Висококваліфіковані професіонали дають можливість проводити ремонтні та відновлювальні роботи поломок будь-якого характеру. З нашого боку надається гарантія на будь-які роботи.

Чому відбуваються поломки ричтраків

 1.  Надмірні навантаження;
 2.  Нерегулярне технічне обслуговування й огляд;
 3.  Експлуатація не за правилами.

Будь-яка своєчасно виявлена ​​проблема вирішується легше і дешевше. При належному ремонті техніка не піддасться тривалим простоям, а підприємству не будуть загрожувати великі збитки. Саме тому слід звертатися до фахівців для проведення обслуговування ричтраків. Наша компанія гарантує попередження й усунення неполадок навіть в слабких місцях навантажувального обладнання.

Професійне обслуговування ричтраків

Проведене вчасно техобслуговування гарантує попередження істотних проблем і дозволяє продовжити термін ефективної експлуатації техніки.

Самостійно займатися обслуговуванням слід кожен день – підтягнути різьбові з’єднання, долити мастило. Проте, повне обслуговування самостійно не виконати – для цього потрібне розуміння всіх основ роботи техніки, а також знання кожної деталі й вузла техніки.

Види роботи при ремонті ричтраків

Характер проблеми безпосередньо визначає список робіт. Перед ремонтом наші співробітники проводять діагностику, яка дозволяє визначити:

 •  Конкретну поломку;
 •  Вартість і терміни ремонту;
 •  Деталі й частини, що вимагають заміни.

Професіонали компанії «Еталон» приступають до ремонту в Києві після узгодження всіх деталей процесу з замовником. Місце проведення відновлювальних робіт визначається складністю проблеми – при несерйозних поломках ми проводимо ремонт на об’єкті, а в разі складних проблем потрібно транспортування техніки на нашу базу.

Деталі, які частіше піддаються лагодження:

 •  двигун;
 •  бандаж;
 •  електронна система;
 •  важелі;
 •  підіймач.

Деталі, які частіше замінюються:

 •  провідні й вантажні колеса;
 •  фільтри;
 •  ланцюги;
 •  масла;
 •  електромагнітні гальма;
 •  сальники.

Компанія «Еталон» надає гарантії оперативного ремонту ричтраків. Щоб замовити послуги, достатньо зв’язатися з консультантами за телефонами, вказаними на сайті. Ми опрацюємо і відправимо до вас команду фахівців в найкоротші терміни. Ми працюємо на виїзд до Києва і Харкова, але при необхідності ричтрак вимагає транспортування на нашу базу. Ми також надаємо послугу ремонту дизельних навантажувачів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.