Ручні механічні візки широко застосовуються в супермаркетах, великих торгових центрах і на складах. З їхньою допомогою переміщуються різні вантажі, мінімізується ручна праця й підвищується загальна ефективність персоналу.

Такі візки заведено називати РОКЛ — на честь фінської компанії, яка вперше розробила і представила їх на профільному ринку. Сьогодні їх випускають багато відомих марок складської техніки.

Під час виготовлення рокл використовується високоміцна сталь, орієнтована на підвищені навантаження, і надійні компоненти. Але рано чи пізно техніка ламається. Причин тому кілька — основні з них: фізичний знос або помилки під час експлуатації.

Компанія СК «Еталон» надає послуги ремонту навантажувачів, штабелерів, рокл. Наші фахівці мають необхідну кваліфікацію і знання, здатні в найкоротші терміни відновити працездатність техніки. У нас є власний склад із необхідними запчастинами.

Поширені типи поламання рокл

Найбільш частими несправностями візків є:

  • проблеми у функціонуванні гідравліки;
  • протікання мастила;
  • порушення геометрії кузова через надмірні навантаження;
  • складності в управлінні;
  • і деякі інші.

Професійні майстри проведуть комплексну діагностику техніки, що дасть змогу визначити справжню причину несправності й знайти оптимальні шляхи її усунення. Фахівці компанії СК «Еталон» мають необхідні навички та досвід. Вони знають, як оперативно замінити запасну частину техніки та виключити тривалий простій устаткування.

На всі різновиди роботи надається гарантія. Її термін визначається в кожному випадку індивідуально й залежить від типу усуненого поламання й терміну експлуатації візка.

Переваги співпраці з нами

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, у вас залишилися питання — зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактам. Вони безплатно проконсультують вас і розкажуть про особливості співпраці.

Також наші менеджери приймуть замовлення на ремонт і погодять час візиту майстрів. Приїхавши, фахівці виконають:

  • діагностику рокли;
  • тип і особливість поламання;
  • терміни відновлення і вартість усунення неполадок.

Якщо терміни та вартість ремонту влаштовують замовника, ми приступаємо до проведення ремонту. Здебільшого роклу можна відновити на складі замовника. Тільки в разі найскладніших ситуацій техніка транспортується на нашу базу у Львові

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.