Ручні візки використовуються в обслуговуванні магазинів або складів. При активній експлуатації можуть відбуватися поломки, через які потрібно проводити ремонт рокли.

Рокла є поширеним найменуванням таких візків. Таку назву вони отримали від імені фінської компанії, яка першою зайнялася їх випуском і виробництвом. Візки швидко увійшли в ужиток, адже вони сильно полегшують роботу співробітників супермаркетів і складів. Також вони істотно скорочують час перевезення товарів, їх завантаження-вивантаження і підйом на стелаж.

Устаткування проводиться з якісної сталі, надійних запчастин і деталей, які розраховані на високе навантаження. Попри це, інтенсивна експлуатація може провокувати поломки й проблеми механізмів.

Список найпоширеніших неполадок і проблем

Серед поширених поломок, при яких проводиться ремонт рокли:

 • Спровоковане високими навантаженнями спотворення геометрії корпусу;
 • Витік мастила;
 • Практично зношені колеса;
 • Проблеми в управлінні;
 • Нездатність гідравлічної системи піднімати й утримувати вантаж.

Якісним обслуговуванням рокли можуть займатися лише навчені фахівці, які знають пристрій і деталі функціонування техніки. Професіонали компанії «Еталон» в Дніпрі гарантують якісне та швидке відновлення працездатності рокли.

Чому важливий професіоналізм при ремонті

 1. Фахівці знають шляхи ефективного і якісного відновлення – це допоможе бізнесу не зазнати збитків, а обладнання не зазнає довгому простою;
 2. Професіонали обізнані про всі труднощі ремонту, а також знають про особливості машини;
 3. Виконаний професіоналами ремонт рокли – гарантія довгого і безвідмовного функціонування техніки.

Переваги роботи з компанією «Еталон»

Якщо у вас сталася поломка – зв’яжіться з нашими консультантами в Дніпрі. Замовлення буде оперативно опрацьовано та передано команді фахівців. У найкоротші терміни вони попрямують на ваше підприємство для проведення огляду та діагностики рокли. Діагностика дозволяє:

 • Визначитися щодо терміну проведення відновлювальних робіт;
 • Провести оцінку вартість ремонту;
 • Виявити конкретні проблеми й неполадки.

Після огляду проводиться узгодження плану з клієнтом, його твердження і початок робіт. Є можливість проведення відновлювальних робіт як на об’єкті, так і на нашій базі в Дніпрі в випадках складних поломок.

Пряма співпраця з виробниками запчастин і власний склад запасних частин дозволяє завжди оперативно і якісно виконувати ремонт. Крім послуги лагодження рокли у нас також є можливість замовити ремонт ричтраків в Дніпрі.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.