Ремонт рокли навантажувача в Дніпрі

Ремонт рокли навантажувача в Дніпрі

Ручні візки використовуються в обслуговуванні магазинів або складів. При активній експлуатації можуть відбуватися поломки, через які потрібно проводити ремонт рокли.

Рокла є поширеним найменуванням таких візків. Таку назву вони отримали від імені фінської компанії, яка першою зайнялася їх випуском і виробництвом. Візки швидко увійшли в ужиток, адже вони сильно полегшують роботу співробітників супермаркетів і складів. Також вони істотно скорочують час перевезення товарів, їх завантаження-вивантаження і підйом на стелаж.

Устаткування проводиться з якісної сталі, надійних запчастин і деталей, які розраховані на високе навантаження. Попри це, інтенсивна експлуатація може провокувати поломки й проблеми механізмів.

Список найпоширеніших неполадок і проблем

Серед поширених поломок, при яких проводиться ремонт рокли:

 • Спровоковане високими навантаженнями спотворення геометрії корпусу;
 • Витік мастила;
 • Практично зношені колеса;
 • Проблеми в управлінні;
 • Нездатність гідравлічної системи піднімати й утримувати вантаж.

Якісним обслуговуванням рокли можуть займатися лише навчені фахівці, які знають пристрій і деталі функціонування техніки. Професіонали компанії «Еталон» в Дніпрі гарантують якісне та швидке відновлення працездатності рокли.

Чому важливий професіоналізм при ремонті

 1. Фахівці знають шляхи ефективного і якісного відновлення – це допоможе бізнесу не зазнати збитків, а обладнання не зазнає довгому простою;
 2. Професіонали обізнані про всі труднощі ремонту, а також знають про особливості машини;
 3. Виконаний професіоналами ремонт рокли – гарантія довгого і безвідмовного функціонування техніки.

Переваги роботи з компанією «Еталон»

Якщо у вас сталася поломка – зв’яжіться з нашими консультантами в Дніпрі. Замовлення буде оперативно опрацьовано та передано команді фахівців. У найкоротші терміни вони попрямують на ваше підприємство для проведення огляду та діагностики рокли. Діагностика дозволяє:

 • Визначитися щодо терміну проведення відновлювальних робіт;
 • Провести оцінку вартість ремонту;
 • Виявити конкретні проблеми й неполадки.

Після огляду проводиться узгодження плану з клієнтом, його твердження і початок робіт. Є можливість проведення відновлювальних робіт як на об’єкті, так і на нашій базі в Дніпрі в випадках складних поломок.

Пряма співпраця з виробниками запчастин і власний склад запасних частин дозволяє завжди оперативно і якісно виконувати ремонт. Крім послуги лагодження рокли у нас також є можливість замовити ремонт ричтраків.

Записатися на послугу