Обслуговування складів або супермаркетів з габаритними продуктами/товарами супроводжується використанням ручних візків, які можуть приходити в непридатність або пошкоджуватися. У таких випадках потрібно провести ремонт рокли.

Рокла – досить поширене найменування для подібного роду візків. Таку назву вони отримали вперше від фінської компанії, яка першою зайнялася їх виробництвом. Рокли швидко увійшли в ужиток, адже вони роблять роботу співробітників складів легше й ефективніше. Ефективність полягає простішій роботі з габаритними товарами й економії часу при навантаженні-вивантаженні, а також при підйомі товару на стелажі.

При виготовленні такої техніки використовуються високоміцні матеріали, сталь і деталі, які краще підходять для високих навантажень. Проте, інтенсивні навантаження можуть призводити механізми до поломок і непрацездатності.

Список найбільш поширених поломок і проблем

Ремонт рокли слід проводити в наступних випадках:

 •  Помічається протікання мастила;
 •  Стан коліс близький до повного зносу;
 •  Оператори помічають труднощі в управлінні;
 •  Геометрія корпусу змінюється через підвищення навантажень;
 •  Нездатність гідравлічної системи ефективно піднімати вантаж і утримувати його в потрібному положенні;

Займатися обслуговуванням рокли повинні фахівці, які чудово знають свою справу і пристрій функціонування, а також обладнання. Професіонали компанії «Еталон» гарантують якісне проведення відновлювальних робіт різного характеру в Харкові в найкоротші терміни.

Чому займатися відновленням повинні професіонали

 1. Фахівці обізнані про всі деталі роботи техніки, а також про її особливості;
 2. Якісно проведений ремонт рокли – гарантія безвідмовної роботи техніки;
 3. Відновлювальні роботи проводяться в найкоротші терміни, що дозволяє вашій компанії швидко повернутися до роботи й не зазнати збитків.

Чому саме «Еталон»

При несправностях будь-якого характеру зверніться до наших консультантів або співробітників. У найкоротші терміни замовлення буде оброблене і передане команді фахівців, які тут же відправляться на підприємство в Харкові й займуться діагностикою рокли. При попередньому огляді з’являється можливість:

 • Визначити конкретні несправності;
 • Встановити терміни проведення ремонтних робіт;
 • Оцінити вартість лагодження рокли.

Після діагностики ми узгоджуємо оцінки й план з замовником, стверджуємо умови та починаємо ремонт. Ми надаємо можливість проведення робіт на об’єкті в Харкові, а також на нашій базі в разі важких поломок.

У нас є пряме співробітництво з виробниками запчастин. До того ж ми маємо власний склад запчастин, що дозволяє нам виконувати всі відновлювальні роботи в найкоротші терміни. Надається також послуга «ремонт ричтраків».

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.