Ремонт рокли навантажувача в Києві

Ремонт рокли навантажувача в Києві

Обслуговування складів і торгових точок з товарами габаритнішими за звичайні супроводжується використанням ручних візків, які можуть ламатися та приходити в непридатність. В такому випадку необхідно проводити ремонт рокли.

Свою назву рокли успадкували від фінської компанії, яка першою зайнялася виробництвом такого обладнання. Основною метою візків є полегшення і підвищення ефективності роботи співробітників складів і супермаркетів. Таким чином, економиться час перевезення, вивантаження, навантаження, а також його підйому на стелажі.

Основними елементами обладнання є високоміцна сталь, а також міцні складники та інші деталі, які виробляються спеціально для великих навантажень. Час від часу активне використання може супроводжуватися поломками механізмів і окремих деталей.

Список найбільш поширених неполадок і проблем

Найчастіше ремонт рокли слід проводити в наступних ситуаціях:

 •  Витік мастила;
 •  Порушення управління;
 •  Стан коліс, близький до зносу;
 •  У зв’язку з підвищеними навантаженнями порушується геометрія корпусу;
 •  Некоректна робота гідравлічної системи – вантаж не піднімається або не утримується в потрібному положенні.

Звертатися за ремонтом рокли слід до професіоналів, які розуміють особливості експлуатації й роботи техніки. Професіонали компанії «Еталон» гарантують якісне лагодження та розв’язання проблем різного характеру в Києві в найкоротші терміни.

Чому слід звертатися до професіоналів

 1.  Ремонт рокли, проведений фахівцями, надає гарантії безвідмовної й довговічної роботи техніки;
 2.  Всі відновлювальні роботи проводяться в найкоротші терміни – ваш бізнес не зазнає збитків, а техніка не буде довго простоювати;
 3.  Професіонали обізнані про всі особливості техніки.

Чому компанія «Еталон»

Для оформлення послуги ремонту зв’яжіться з консультантами або фахівцями компанії. Замовлення буде передане професіоналам-ремонтникам. Незабаром буде проведений виїзд на об’єкт в Києві й проведена діагностика рокли. Огляд перед проведенням основних робіт дасть можливість:

 •  Виявити конкретні неполадки;
 •  Встановити терміни проведення відновлювальних робіт;
 •  Провести оцінку вартості ремонту.

Наступним етапом весь план узгоджується з клієнтом і починається ремонт. Присутній варіант як проведення процесу відновлення на вашому підприємстві в Києві, так і на нашій базі в випадках важких поломок.

Ми працюємо безпосередньо з виробниками різних запасних деталей, а також на нашій базі є склад запасних частин. Це дозволяє нам проводити відновлювальні роботи в найкоротші терміни. Також ми надаємо можливість замовити ремонт ричтраків.

Записатися на послугу