Обслуговування складів і торгових точок з товарами габаритнішими за звичайні супроводжується використанням ручних візків, які можуть ламатися та приходити в непридатність. В такому випадку необхідно проводити ремонт рокли.

Свою назву рокли успадкували від фінської компанії, яка першою зайнялася виробництвом такого обладнання. Основною метою візків є полегшення і підвищення ефективності роботи співробітників складів і супермаркетів. Таким чином, економиться час перевезення, вивантаження, навантаження, а також його підйому на стелажі.

Основними елементами обладнання є високоміцна сталь, а також міцні складники та інші деталі, які виробляються спеціально для великих навантажень. Час від часу активне використання може супроводжуватися поломками механізмів і окремих деталей.

Список найбільш поширених неполадок і проблем

Найчастіше ремонт рокли слід проводити в наступних ситуаціях:

 •  Витік мастила;
 •  Порушення управління;
 •  Стан коліс, близький до зносу;
 •  У зв’язку з підвищеними навантаженнями порушується геометрія корпусу;
 •  Некоректна робота гідравлічної системи – вантаж не піднімається або не утримується в потрібному положенні.

Звертатися за ремонтом рокли слід до професіоналів, які розуміють особливості експлуатації й роботи техніки. Професіонали компанії «Еталон» гарантують якісне лагодження та розв’язання проблем різного характеру в Києві в найкоротші терміни.

Чому слід звертатися до професіоналів

 1.  Ремонт рокли, проведений фахівцями, надає гарантії безвідмовної й довговічної роботи техніки;
 2.  Всі відновлювальні роботи проводяться в найкоротші терміни – ваш бізнес не зазнає збитків, а техніка не буде довго простоювати;
 3.  Професіонали обізнані про всі особливості техніки.

Чому компанія «Еталон»

Для оформлення послуги ремонту зв’яжіться з консультантами або фахівцями компанії. Замовлення буде передане професіоналам-ремонтникам. Незабаром буде проведений виїзд на об’єкт в Києві й проведена діагностика рокли. Огляд перед проведенням основних робіт дасть можливість:

 •  Виявити конкретні неполадки;
 •  Встановити терміни проведення відновлювальних робіт;
 •  Провести оцінку вартості ремонту.

Наступним етапом весь план узгоджується з клієнтом і починається ремонт. Присутній варіант як проведення процесу відновлення на вашому підприємстві в Києві, так і на нашій базі в випадках важких поломок.

Ми працюємо безпосередньо з виробниками різних запасних деталей, а також на нашій базі є склад запасних частин. Це дозволяє нам проводити відновлювальні роботи в найкоротші терміни. Також ми надаємо можливість замовити ремонт ричтраків.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.