Гідравлічний візок рокла широко використовується в супермаркетах, складах. Вона дає змогу переміщати різні вантажі за допомогою ручної праці, істотно прискорюючи й полегшуючи всі процеси.

Рокла штабелер оптимальний вибір для невеликих приміщень із незначним простором між рядами, де не може пройти навантажувач вилковий або недоцільно використовувати навантажувач штабелер.

Через підвищення навантажень або фізичного зносу обладнання ламається. Щоби продовжити життя техніки, уникнути покупки нових моделей, варто проводити ремонт гідравлічного візка. У компанії СК «Еталон» працюють кваліфіковані досвідчені фахівці, здатні оперативно усунути практично будь-які поломки.

Які роботи виконують співробітники СК «Еталон»

Складська техніка, яка обслуговується нашими фахівцями, надалі може працювати у звичайному режимі.

Виконуючи ремонт рокл, складської техніки, майстри компанії виконують такі роботи:

  • ремонт гідровузла;
  • заміна ущільнювачів, патрубків, підшипників і коліс;
  • заміна підвилкових роликів;
  • регулювання нахилу;
  • відновлення цілісності рами, усунення механічних пошкоджень, проведення рихтування;
  • і багато інших.

Переваги СК «Еталон»

Ми пропонуємо комплексні послуги з ремонту рокл та іншої складської техніки, проводимо технічне обслуговування. На всі види робіт надається гарантія — її термін залежить від типу усуненої поломки та віку техніки.

Тому не шукайте більше оголошення, хто виконає ремонт рокли в Одесі — відразу звертайтеся до нас. Наші фахівці оперативно розв’язують усі проблеми. У нас є власний склад із необхідними запасними частинами. Це прискорює всі процеси. У переважній більшості випадків ремонт виконується на території замовника. Зазвичай уже через добу після звернення обладнання готове до експлуатації.

У складніших ситуаціях техніку транспортуємо до себе на базу і проводимо всі необхідні маніпуляції.

У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом, що пройшли додаткове навчання. Що гарантує високу якість ремонтних робіт. Також вони надають консультації, розповідаючи власнику й операторам машин, як правильно доглядати за технікою і проводити обслуговування. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте оптимальне співвідношення ціни і якості!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.