Ремонт рокли навантажувача

Ремонт рокли навантажувача

При обслуговуванні складів і магазинів з габаритними товарами використовуються ручні візки. Від інтенсивної експлуатації вони ламаються. Тоді проводиться ремонт рокли.

Рокла – поширена назва таких візків. Вони отримали її від найменування фінської компанії, яка стала першою випускати подібне обладнання. Візки швидко завоювали популярність, оскільки істотно полегшували працю працівників складів, супермаркетів. Вони економлять час при перевезенні товарів, їх вивантаження-завантаження, підйомі на стелажі.

Для виготовлення обладнання використовується високоміцна сталь, надійні комплектуючі і деталі, розраховані на велике навантаження. Однак при інтенсивній експлуатації механізми можуть ламатися.

Перелік поширених поломок і несправностей

Найчастіше рокла ремонт вимагає в таких ситуаціях:

 • гідравлічна система не піднімає вантаж або не здатна утримувати його в піднятому положенні;
 • протікання масла;
 • зміна геометрії корпусу внаслідок підвищених навантажень;
 • зношеність коліс;
 • проблеми з управління і т.д.

Довіряти обслуговування рокли слід профільним фахівцям, які досконально розбираються в особливостях функціонування обладнання. Саме такі майстри працюють в компанії «Еталон». Ми гарантуємо оперативне усунення неполадок різного типу.

Чому важливо довіритися професіоналам

 1. Ремонт рокли, виконаний професійними майстрами, є гарантією тривалої роботи обладнання.
 2. Фахівці знають всі особливості машини.
 3. Роботи проводять оперативно – обладнання не буде простоювати, а компанія-власник нести збитки.

Переваги співпраці з компанією «Еталон»

Для замовлення ремонту слід зв’язатися з консультантами нашої компанії. Вони приймуть замовлення і передадуть його бригаді ремонтників. Вони оперативно виїдуть на ваше підприємство і проведуть діагностику рокли. Попередній огляд дає можливість:

 • точно діагностувати несправність;
 • визначити терміни робіт;
 • оцінити вартість ремонту.

Далі – узгодження з замовником, отримання підтвердження і початок ремонту. Він може проводитися як на території власника, так і безпосередньо на нашій базі – якщо поломка занадто складна.

Ми напряму співпрацюємо з виробниками запасних частин. У нас є власний склад запасних частин. Завдяки цьому ми оперативно виконуємо ремонтні роботи. Також у нас можна замовити ремонт ричтраків.

Записатися на послугу