Ремонт штабелерів навантажувачів в Одесі

Ремонт штабелерів навантажувачів в Одесі

Вантажно-розвантажувальна техніка, яка використовується на складах, промислових підприємствах, у великих торгових центрах, піддається підвищеним навантаженням. Це призводить до фізичного зносу запчастин, систем, поломок і несправностей. Іноді їхньою причиною стає людський чинник — неправильна експлуатація, порушення правил і рекомендацій виробника, несвоєчасне технічне й сервісне обслуговування.

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту складської техніки, навантажувачів. Також ми відновлюємо працездатність гідравлічних штабелерів і візків (рокл штабелер). Навіть якщо ви користуєтеся послугою оренди навантажувачів, техніка однаково вимагає ТО й ремонту.

Послуги компанії СК «Еталон»

Фахівці з ремонту штабелерів є не тільки в Києві, а й в інших містах України. Наприклад, в Одесі — наші майстри мають високу кваліфікацію і здатні усунути проблему будь-якого рівня складності.

Усі співробітники пройшли тривале навчання, вони досконально знають пристрій складської навантажувальної техніки. Тому роботи проводяться оперативно й максимально якісно. Ваші машини не будуть довго простоювати, а ви не понесете додаткові витрати і фінансові втрати.

Які види ремонтних робіт найбільш поширені

  • Заміна втулок, гумок й інших елементів.
  • Заміна запасних частин, поршнів, вузлів.
  • Заміна технічних рідин, мастил.
  • Відновлення працездатності окремих вузлів і агрегатів.
  • Усунення деформації, перекосів і механічних пошкоджень кузова, рами.
  • Налагодження електроніки.

Діагностика обладнання

Перед початком ремонтних робіт обов’язково проводиться діагностика техніки. Вона дає змогу максимально точно виявити причини несправності. Після досліджень ми представляємо повний звіт власнику штабелера й погоджуємо терміни і вартість ремонту. Якщо клієнта все влаштовує, укладаємо договір і приступаємо до ремонту.

У нас є власний склад з усіма необхідними деталями, запчастинами. Такий підхід дає можливість усувати несправності, якнайшвидше.

Якщо ви хочете викликати наших фахівців або у вас залишилися питання, зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті контактами. Вони нададуть всю необхідну додаткову інформацію. Впевнені, ви залишитеся задоволені якістю обслуговування й цінами на всі види послуг.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.