Ремонт штабелерів в Дніпрі

Ремонт штабелерів в Дніпрі

«Еталон» – компанія, однією з основних спеціалізацій якої є лагодження, відновлення та обслуговування складської техніки для навантаження. Також, однією з головних послуг є ремонт штабелерів. Ми оперуємо в межах міста Дніпра і по області. За окремим погодженням можливий виїзд в Харківську або Київську область.

Штабелери – необхідне обладнання на різних складах, а також підприємствах промислового типу. Експлуатуються також у великих магазинах, які займаються продажем великогабаритних товарів. Фахівці компанії «Еталон» в Дніпрі прекрасно знайомі з найдрібнішими деталями кожної моделі. Серед інших наших послуг – техобслуговування штабелера. ТО дозволяє вчасно помітити або попередити будь-яку несправність, а також усунути її.

Несправності техніки, що часто зустрічаються

У список найбільш поширених причин, що провокують необхідність штабелерів в ремонті, входять наступні:

  • Відхилення від правил використання або некоректна експлуатація техніки;
  • Надмірне перевантаження або робота до зносу;
  • Несвоєчасне техобслуговування;
  • Низькоякісне покриття підлоги або нерівності покриття.

Для якісно виконаного ремонту електричного штабелера і його безвідмовної роботи протягом довгого часу потрібно регулярно звертатися до фахівців. Професіонали компанії «Еталон» в Дніпрі знають, як вам допомогти.

Які роботи можуть виконуватися

Наголошуємо, що лагодження ручних штабелерів і лагодження гідравлічних штабелерів – послуги, які можуть між собою перегукуватися. Однак у кожній конкретній моделі існують свої особливості. Це створює необхідність в попередньому огляді та діагностиці, яка визначить точну природу поломки, а також вартість і терміни ремонту.

У список поширених робіт входять:

  • Зварювальні роботи різного типу;
  • Очищення техніки;
  • Відновлення колишнього стану геометрії корпусу;
  • Заміна вузлів і деталей;
  • Заміна мастила.

Якщо ви виявите неполадки ручного гідравлічного штабелера, його ремонт не займе великої кількості часу. Неполадки складного характеру вимагають транспортування техніки на нашу базу в Дніпрі. Ремонтні роботи на нашій базі виконуються в найкоротші терміни, оскільки у нас є власний склад запчастин.

Якщо необхідний ремонт або обслуговування штабелерів від фахівців, звертайтеся до нас. Досить зв’язатися з нашими консультантами за номерами телефону, наданими на сайті, або звернутися на нашу базу в Дніпрі. Ваша заявка буде оброблена, і передана команді фахівців в найкоротші терміни – найчастіше виїзд відбувається протягом 24 годин з моменту оформлення заявки.

У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, ремонт рокли.

Записатися на послугу