«Еталон» – компанія, однією з основних спеціалізацій якої є лагодження, відновлення та обслуговування складської техніки для навантаження. Також, однією з головних послуг є ремонт штабелерів. Ми оперуємо в межах міста Дніпра і по області. За окремим погодженням можливий виїзд в Харківську або Київську область.

Штабелери – необхідне обладнання на різних складах, а також підприємствах промислового типу. Експлуатуються також у великих магазинах, які займаються продажем великогабаритних товарів. Фахівці компанії «Еталон» в Дніпрі прекрасно знайомі з найдрібнішими деталями кожної моделі. Серед інших наших послуг – техобслуговування штабелера. ТО дозволяє вчасно помітити або попередити будь-яку несправність, а також усунути її.

Несправності техніки, що часто зустрічаються

У список найбільш поширених причин, що провокують необхідність штабелерів в ремонті, входять наступні:

  • Відхилення від правил використання або некоректна експлуатація техніки;
  • Надмірне перевантаження або робота до зносу;
  • Несвоєчасне техобслуговування;
  • Низькоякісне покриття підлоги або нерівності покриття.

Для якісно виконаного ремонту електричного штабелера і його безвідмовної роботи протягом довгого часу потрібно регулярно звертатися до фахівців. Професіонали компанії «Еталон» в Дніпрі знають, як вам допомогти.

Які роботи можуть виконуватися

Наголошуємо, що лагодження ручних штабелерів і лагодження гідравлічних штабелерів – послуги, які можуть між собою перегукуватися. Однак у кожній конкретній моделі існують свої особливості. Це створює необхідність в попередньому огляді та діагностиці, яка визначить точну природу поломки, а також вартість і терміни ремонту.

У список поширених робіт входять:

  • Зварювальні роботи різного типу;
  • Очищення техніки;
  • Відновлення колишнього стану геометрії корпусу;
  • Заміна вузлів і деталей;
  • Заміна мастила.

Якщо ви виявите неполадки ручного гідравлічного штабелера, його ремонт не займе великої кількості часу. Неполадки складного характеру вимагають транспортування техніки на нашу базу в Дніпрі. Ремонтні роботи на нашій базі виконуються в найкоротші терміни, оскільки у нас є власний склад запчастин.

Якщо необхідний ремонт або обслуговування штабелерів від фахівців, звертайтеся до нас. Досить зв’язатися з нашими консультантами за номерами телефону, наданими на сайті, або звернутися на нашу базу в Дніпрі. Ваша заявка буде оброблена, і передана команді фахівців в найкоротші терміни – найчастіше виїзд відбувається протягом 24 годин з моменту оформлення заявки.

У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, гальмівної системи.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.