Компанія-лідер «Еталон» є фахівцем у сфері обслуговування та відновлення працездатності вантажної складської техніки. Одна з головних послуг, що надається професіоналами компанії – ремонт штабелерів. Ми займаємося відновленням і техобслуговуванням в Дніпропетровській області, а також в таких містах як Харків і Київ за окремим погодженням.

Штабелери є необхідною технікою на всіляких складах і підприємствах промислового типу. Вони також є в побуті великих магазинів, що продають великогабаритні товари. Фахівці компанії «Еталон» відмінно знають особливості всіх моделей. Серед всіх наданих нами послуг також присутнє технічне обслуговування штабелера. Своєчасне техобслуговування дозволяє вчасно попередити неполадки.

Причини неполадок, що часто зустрічаються

Штабелери можуть втратити працездатність з багатьох причин, через що може знадобитися ремонт. Деякі з них:

  •  Некоректна експлуатація, або експлуатація не за правилами;
  •  Перевантаження, або експлуатація на знос;
  •  Несвоєчасне технічне обслуговування;
  •  Низькоякісне покриття підлог або нерівності підлоги складу.

Якщо ви бажаєте ще довго й ефективно користуватися технікою, слід замовляти ремонт електричного штабелера саме у професіоналів своєї справи. У компанії «Еталон» працює безліч фахівців, які прийдуть вам на допомогу.

Які можуть виконуватися роботи

Необхідно підкреслити, що ремонт ручних штабелерів і ремонт гідравлічних штабелерів – це послуги, які можуть перегукуватися одна з одною. Проте, у кожної є свої особливості, що залежать від певної моделі техніки. Це створює необхідність первинного огляду і діагностики, яка дозволить точно визначити природу проблеми, а також позначити вартість і терміни проведення ремонтних робіт.

Кілька найпоширеніших відновлювальних робіт:

  •  Очищення техніки;
  •  Заміна мастила;
  •  Різного типу зварювальні роботи;
  •  Повернення геометрії корпусу в колишній стан;
  •  Оновлення вузлів і деталей.

Якщо у вас проблеми або неполадки в роботі ручного гідравлічного штабелера, його відновлення не займе великої кількісті часу, і техніка не буде простоювати тривалий час. Слід зауважити, що складні поломки вимагають транспортування техніки з вашого підприємства в Харкові на нашу базу, де ремонтні роботи займуть найкоротший термін. Цьому сприяє наявність власного складу запчастин, на якому завжди знаходяться всі необхідні деталі.

Потребуєте ремонту або обслуговування штабелерів від професіоналів? Зверніться до консультантів нашої компанії за вказаними на сторінці номерами телефону, або зв’яжіться з консультантами. Заявка буде швидко оброблена і передана фахівцям. Найчастіше виїзд на об’єкт в Харкові не займає більше ніж 24 години з моменту оформлення заявки.

У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити ремонт гальмівної системи навантажувача в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.