Ремонт штабелерів в Харкові

Ремонт штабелерів в Харкові

Компанія-лідер «Еталон» є фахівцем у сфері обслуговування та відновлення працездатності вантажної складської техніки. Одна з головних послуг, що надається професіоналами компанії – ремонт штабелерів. Ми займаємося відновленням і техобслуговуванням в Дніпропетровській області, а також в таких містах як Харків і Київ за окремим погодженням.

Штабелери є необхідною технікою на всіляких складах і підприємствах промислового типу. Вони також є в побуті великих магазинів, що продають великогабаритні товари. Фахівці компанії «Еталон» відмінно знають особливості всіх моделей. Серед всіх наданих нами послуг також присутнє технічне обслуговування штабелера. Своєчасне техобслуговування дозволяє вчасно попередити неполадки.

Причини неполадок, що часто зустрічаються

Штабелери можуть втратити працездатність з багатьох причин, через що може знадобитися ремонт. Деякі з них:

  •  Некоректна експлуатація, або експлуатація не за правилами;
  •  Перевантаження, або експлуатація на знос;
  •  Несвоєчасне технічне обслуговування;
  •  Низькоякісне покриття підлог або нерівності підлоги складу.

Якщо ви бажаєте ще довго й ефективно користуватися технікою, слід замовляти ремонт електричного штабелера саме у професіоналів своєї справи. У компанії «Еталон» працює безліч фахівців, які прийдуть вам на допомогу.

Які можуть виконуватися роботи

Необхідно підкреслити, що ремонт ручних штабелерів і ремонт гідравлічних штабелерів – це послуги, які можуть перегукуватися одна з одною. Проте, у кожної є свої особливості, що залежать від певної моделі техніки. Це створює необхідність первинного огляду і діагностики, яка дозволить точно визначити природу проблеми, а також позначити вартість і терміни проведення ремонтних робіт.

Кілька найпоширеніших відновлювальних робіт:

  •  Очищення техніки;
  •  Заміна мастила;
  •  Різного типу зварювальні роботи;
  •  Повернення геометрії корпусу в колишній стан;
  •  Оновлення вузлів і деталей.

Якщо у вас проблеми або неполадки в роботі ручного гідравлічного штабелера, його відновлення не займе великої кількісті часу, і техніка не буде простоювати тривалий час. Слід зауважити, що складні поломки вимагають транспортування техніки з вашого підприємства в Харкові на нашу базу, де ремонтні роботи займуть найкоротший термін. Цьому сприяє наявність власного складу запчастин, на якому завжди знаходяться всі необхідні деталі.

Потребуєте ремонту або обслуговування штабелерів від професіоналів? Зверніться до консультантів нашої компанії за вказаними на сторінці номерами телефону, або зв’яжіться з консультантами. Заявка буде швидко оброблена і передана фахівцям. Найчастіше виїзд на об’єкт в Харкові не займає більше ніж 24 години з моменту оформлення заявки.

У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити ремонт рокли.

Записатися на послугу