Компанія «Еталон» є фахівцем з ремонту вантажної техніки і її обслуговування в Києві. Однією з головних послуг компанії представляється ремонт штабелерів. Роботи проводяться здебільшого в межах Дніпровської області, проте є й можливість проведення відновлювальних робіт в Києві та Харкові.

Без штабелерів неможливо працювати на різних складах або підприємствах промислового характеру. Вони також експлуатуються в магазинах, які займаються продажем великогабаритних товарів. Фахівці компанії прекрасно навчені роботі з усіма моделями. Також надається послуга «технічне обслуговування штабелера», яка допомагає заздалегідь визначити неполадки та попередити їх в майбутньому.

Часто зустрічаються фактори поломки техніки

Штабелерам однозначно необхідні відновлювальні роботи, якщо їх експлуатація супроводжується наступними факторами:

  •  Постійна активна робота, або робота до зносу, що не передбачає техобслуговування;
  •  Некоректна експлуатація, або експлуатація обладнання не за правилами;
  •  Несвоєчасне техобслуговування;
  •  Нерівне або неякісне покриття підлоги складу.

Лише фахівці своєї справи можуть гарантувати якісний і ефективний ремонт електричного штабелера, який дозволить довгий час експлуатувати обладнання без поломок. За такими професіоналами можна звернутися в компанію «Еталон» в Харкові та інших містах.

Які роботи виконуються

Потрібно підкреслити, що ремонт ручних штабелерів і ремонт гідравлічних штабелерів є схожими послугами. Проте, слід згадати деякі їх особливості, які визначаються моделлю техніки. Спершу проводиться первинний огляд і аналіз неполадок, після чого визначається характер виниклої проблеми. По закінченню діагностики встановлюються терміни та вартість відновлювальних робіт.

Список поширених ремонтних робіт включає:

  •  Чищення;
  •  Оновлення мастила;
  •  Зварювальні роботи;
  •  Оновлення конкретних вузлів, деталей;
  •  Відновлення колишньої геометрії корпусу.

Ремонт ручного гідравлічного штабелера не вимагає великих витрат часу. При складних неполадках є можливість транспортування техніки на нашу базу в Харкові, де ремонтні роботи виконуються максимально оперативно. Швидкому проведенню ремонту також сприяє наявність власного складу зі всілякими запчастинами.

При необхідності, ви можете замовити обслуговування штабелерів в Києві та ремонт у фахівців нашої компанії. Для оформлення замовлення досить зв’язатися з нами за наданими на сайті телефонами. Заявка буде оброблена в найкоротші терміни й передана професіоналам. Виїзд на об’єкт не займає більш ніж 24 годин з надходження замовлення.

У список наших робіт також входять інші послуги ремонту, обслуговування та відновлення агрегатів. Ви можете замовити у нас гальмівної системи.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.