Компанія «Еталон» спеціалізується на ремонті й обслуговуванні, відновленні складської навантажувальної техніки. Ремонт штабелерів – одна з основних послуг, що надаються нашими фахівцями. Ми працюємо в межах м. Дніпро і області. Виїзд в інші області України – за окремим погодженням.

Штаблери – обов’язкове обладнання на складах різного типу, промислових підприємствах. Також вони можуть використовуватися у великих магазинах, що займаються продажем великих, габаритних товарів. Наші фахівці досконально знають особливості кожної моделі. Серед інших послуг – технічне обслуговування штабелера. Воно дозволяє завчасно виявити несправності і/або запобігти їм.

Часті причини поломок техніки

Серед поширених причин, за якими штабелери виходять з ладу і вимагають ремонту:

 • порушення правил експлуатації обладнання;
 • робота на «знос» – перевантаження і т.п .;
 • неякісне покриття для підлоги, нерівності на підлозі складів;
 • недотримання термінів ТО;
 • і деякі інші.

Щоб ремонт електричного штабелера був виконаний якісно, обладнання ще довго працювало, слід звертатися за допомогою до професіоналів. Такі працюють в компанії «Еталон».

Різновиди виконуваних робіт

Слід розуміти, що ремонт ручних штабелерів і ремонт гідравлічних штабелерів – послуги, що перегукуються між собою. Однак у них є й деякі особливості, що залежать від конкретної моделі. Тому співробітники спочатку проводять огляд та діагностику, щоб визначити характер поломки, терміни і вартість відновлення.

Найчастіше серед поширених ремонтних робіт:

 • заміна окремих деталей, вузлів;
 • відновлення геометрії корпусу;
 • зварювальні роботи;
 • чистка;
 • заміна масла;
 • і т.д.

Тому якщо у вас штабелер ручний гідравлічний ремонт його не потребує багато часу. Однак при складних поломках ми забираємо обладнання до себе на базу. Відновлювальні роботи будуть виконані в найкоротші терміни. У нас є власний склад запасних частин – на ньому завжди є деталі.

Якщо ви хочете замовити ремонт і обслуговування штабелеров у професіоналів, звертайтеся в нашу компанію. Просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Консультант прийме вашу заявку і передасть її бригаді. Зазвичай на виїзд не потрібно більше 24 годин з моменту надходження запиту.

Також ми надаємо інші послуги з ремонту, відновлення, обслуговування техніки. Зокрема, ви можете замовити ремонт рокли.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.