Характерне навантаження для навантажувача може спровокувати поломки й непрацездатність певних частин машини. Компанія-лідер «Еталон» проведе якісний ремонт стріли навантажувача в короткі терміни. Ваша техніка не піддається простою, а збитки будуть мінімізовані. Досвідчені й висококваліфіковані професіонали компанії є гарантією якісного виконання всіх процедур згідно з усіма стандартами.

Одні з найбільш поширених проблем зі стрілою

 1. Деформація і нехарактерні вигини;
 2. Тривалий час експлуатації та сильне зношування;
 3. Механічні поломки, зовнішні розриви й тріщини.

Що провокує поломки та проблеми

 1. Надмірні навантаження, для яких не призначені вила;
 2. Не дотримання правил використання;
 3. Недостатньо досвідчений оператор навантажувача;
 4. Відсутність регулярного обслуговування й огляду – непідтягнутого різьблення, незмазані частини.

Список робіт, які виконуються в процесі ремонту стріли навантажувача

Перед проведенням ремонтних робіт нашими висококваліфікованими фахівцями проводиться діагностика проблем, яка надасть інформацію:

 • Характер неполадок;
 • Особливості відновного процесу;
 • Тривалість і вартість процесу ремонту.

По завершенню визначення поломок ми складаємо висновок, але прийняття рішення про проведення відновлення працездатності залишається за вами. Наша рекомендація – не “латати дірки”, а оформляти необхідний ремонт стріли навантажувача, який запобіжить наступним несправностям, збереже експлуатаційну ефективність, а що найголовніше – вбереже ваших фахівців від травм і нещасних випадків.

Одні з найпоширеніших відновних процесів:

 • Виправлення геометрії стріли;
 • Зняття негідних частин на нові – втулки, пальці;
 • Виправлення отворів в шарнірах і т.п.

Відновлення вихідного стану та ефективності також має на увазі заміну:

 • ущільнювачів і гумових прокладок;
 • шворнів;
 • шайб.

Складний підхід дасть можливість повернути техніку в колишній стан і попередити поломки і неполадки в майбутньому. Дотримуючись усіх правил використання, у вас з’явиться можливість знову експлуатувати навантажувач під високими навантаженнями тривалий час.

Наша методика роботи

При несправності техніки, зверніться за вказаними на сайті контактними даними або відвідайте базу компанії в Дніпрі. Наші оператори оброблять ваше замовлення. Кілька особливостей компанії «Еталон»:

 • Оперативне реагування на кожне звернення клієнтів;
 • При ситуаціях складного характеру несправності або непрацездатності ми проводимо транспортування на свою базу в Дніпрі;
 • Фахівці готові виїхати безпосередньо на об’єкт.

Якість робіт компанії «Еталон» в місті Дніпрі гарантується високим рівнем кваліфікації фахівців і їх великим досвідом. Ми також готові усунути поломки іншого характеру – наприклад, у нас можна оформити ремонт рокли навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.