Деякі деталі навантажувачів ризикують стати непридатними для використання і непрацездатними при високому навантаженні. Компанія «Еталон» в Харкові оперативно і якісно проведе ремонт стріли навантажувача. Підприємство буде позбавлено від збитків, а техніка від довгих простоїв. Наші досвідчені й висококваліфіковані співробітники є гарантією якісного проведення всіх робіт.

Поширені неполадки стріли

 1.  Тріщини, розриви стріли;
 2.  Надмірний знос;
 3.  Механічні деформації й вигини.

Основні чинники появи проблем і неполадок

 1.  Робота не за правилами експлуатації;
 2.  Несвоєчасний і нерегулярний огляд техніки – відсутнє мастило або НЕ підтягнуте різьблення;
 3. Нехарактерні навантаження;
 4. Низько кваліфіковані оператори навантажувачів.

Ремонт стріли навантажувача: основні виконувані роботи

Перед проведенням ремонтних робіт проводиться огляд і діагностика, яка дає можливість визначити наступне:

 •  Характер несправності;
 •  Особливості процесу ремонту;
 •  Вартість і тривалість ремонту.

По закінченню огляду складається висновок, але рішення про проведення відновлювальних робіт приймати вам. Але ми все-таки рекомендуємо віддати перевагу досвіду фахівців, а не під силу власних працівників. Замовте повноцінний ремонт стріли навантажувача, і це допоможе запобігати нещасним випадкам і непередбаченим несправностям в майбутньому.

У список найбільш поширених робіт входить:

 •  Повернення отворів в шарнірах в колишній стан;
 •  Заміна конкретних деталей – пальців, втулок;
 •  Відновлення геометрії стріли;

Деталі, які також замінюються при проведенні ремонтних робіт:

 •  гумові прокладки та ущільнювачі;
 •  шайби;
 •  шкворни.

Різносторонній підхід дасть можливість повернути обладнання до свого попереднього стану високої ефективності й уникнути швидких поломок в майбутньому. Дотримання правил експлуатації дасть гарантію тривалої служби навантажувача при високих навантаженнях.

Як ми працюємо

Для лагодження вашої техніки зв’яжіться з нами за наданими на сайті номерами телефону або зверніться до нас на базу. Позитивні моменти при роботі з компанією «Еталон» в Харкові:

 •  Оперативне реагування на кожен дзвінок і звернення;
 •  Можливість виїзду фахівців безпосередньо на об’єкт;
 •  Можливість транспортування машини на нашу базу в випадках складних поломок або несправностей.

Компанія «Еталон» в місті Харкові надасть гарантії якості для всіх пропонованих послуг. Великий досвід за спиною і висококваліфіковані фахівці компанії знають, як оперативно й ефективно справлятися з різного характеру проблемами. Наприклад, ми даємо можливість замовити ремонт рокли навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.