Ремонт стріли навантажувача в Києві

Ремонт стріли навантажувача в Києві

Поломки й вихід з ладу певних деталей навантажувачів може бути спровоковано високими навантаженнями. Компанією «Еталон» надається ряд послуг в Києві, серед яких ремонт стріли навантажувача. Завдяки оперативній роботі фахівців ваша техніка не буде довго простоювати, а збитки підприємства будуть знижені до мінімуму. Також, наші фахівці гарантують високоякісне виконання всіх відновлювальних робіт в найкоротші терміни.

Проблеми стріли, що зустрічаються найчастіше

 1. Механічні деформації та вигини;
 2. Високий рівень зносу внаслідок експлуатації;
 3. Розриви стріли й тріщини.

Фактори поломок

 1. Надмірне навантаження поза межами встановлених норм;
 2. Відсутність регулярного обслуговування – непідтягнуте різьблення, немає мастила стріли;
 3. Недостатньо персональної кваліфікації оператора машини;
 4. Неправильна експлуатація.

Основні етапи при ремонті стріли навантажувача

Перед проведенням ремонтних робіт наші фахівці оглядають техніку. Таким чином, визначається наступне:

 • Характер відновлювальних робіт;
 • Тривалість і ціна процесу;
 • Деталі відновлювальних робіт.

У список найпоширеніших робіт входить:

 •  Відновлення геометрії стріли;
 •  Заміна частин – пальців, втулок;
 •  Відновлення отворів в шарнірах і т.п.

Деякі деталі також замінюються в процесі ремонту:

 •  шайби;
 •  гумові прокладки та ущільнювачі;
 •  шкворни.

Огляд ситуації з різних сторін дасть можливість повернути обладнання в працездатний початковий стан і попередити швидкі поломки в майбутньому. Дотримання основних правил використання та експлуатації дозволить навантажувачам ефективно функціонувати з високими навантаженнями тривалий час.

Наш план роботи

У разі поломок або несправностей техніки, зв’яжіться з нами за вказаними на сторінці номерами телефону або зверніться на нашу базу. Позитивні особливості роботи компанії «Еталон»:

 •  Оперативне реагування на кожне звернення клієнтів;
 •  Можливість виїзду співробітників на об’єкт;
 •  У разі важких поломок або несправностей надаємо можливість транспортування техніки з вашого підприємства в Києві на нашу базу.

Будь-яка робота, яка виконується компанією «Еталон», буде якісною й ефективною. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт рокли навантажувача.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.