Ремонт стріли навантажувача в Києві

Ремонт стріли навантажувача в Києві

Поломки й вихід з ладу певних деталей навантажувачів може бути спровоковано високими навантаженнями. Компанією «Еталон» надається ряд послуг в Києві, серед яких ремонт стріли навантажувача. Завдяки оперативній роботі фахівців ваша техніка не буде довго простоювати, а збитки підприємства будуть знижені до мінімуму. Також, наші фахівці гарантують високоякісне виконання всіх відновлювальних робіт в найкоротші терміни.

Проблеми стріли, що зустрічаються найчастіше

 1. Механічні деформації та вигини;
 2. Високий рівень зносу внаслідок експлуатації;
 3. Розриви стріли й тріщини.

Фактори поломок

 1. Надмірне навантаження поза межами встановлених норм;
 2. Відсутність регулярного обслуговування – непідтягнуте різьблення, немає мастила стріли;
 3. Недостатньо персональної кваліфікації оператора машини;
 4. Неправильна експлуатація.

Основні етапи при ремонті стріли навантажувача

Перед проведенням ремонтних робіт наші фахівці оглядають техніку. Таким чином, визначається наступне:

 • Характер відновлювальних робіт;
 • Тривалість і ціна процесу;
 • Деталі відновлювальних робіт.

У список найпоширеніших робіт входить:

 •  Відновлення геометрії стріли;
 •  Заміна частин – пальців, втулок;
 •  Відновлення отворів в шарнірах і т.п.

Деякі деталі також замінюються в процесі ремонту:

 •  шайби;
 •  гумові прокладки та ущільнювачі;
 •  шкворни.

Огляд ситуації з різних сторін дасть можливість повернути обладнання в працездатний початковий стан і попередити швидкі поломки в майбутньому. Дотримання основних правил використання та експлуатації дозволить навантажувачам ефективно функціонувати з високими навантаженнями тривалий час.

Наш план роботи

У разі поломок або несправностей техніки, зв’яжіться з нами за вказаними на сторінці номерами телефону або зверніться на нашу базу. Позитивні особливості роботи компанії «Еталон»:

 •  Оперативне реагування на кожне звернення клієнтів;
 •  Можливість виїзду співробітників на об’єкт;
 •  У разі важких поломок або несправностей надаємо можливість транспортування техніки з вашого підприємства в Києві на нашу базу.

Будь-яка робота, яка виконується компанією «Еталон», буде якісною й ефективною. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт рокли навантажувача.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.
Залишити відгук
Завантажити аватар
Завантажити аватар