На складах і підприємствах, великих торгових центрах і супермаркетах використовується спецтехніка — фронтальний, навантажувач. Іноді навіть трапляється екскаватор-навантажувач, але він працює із сипучими матеріалами.

Через постійні навантаження техніка виходить із ладу, обладнання потребує ремонту і відновлення. Для цього краще звертатися до фахівців, які надають профільні послуги. Вони виконають ремонт двигуна й інших складових вузлів і елементів. Зокрема, поширеною поломкою є несправності стріли.

Компанія СК «Еталон» виконає ремонт спецтехніки в Одесі, заміну окремих елементів і поверне вашій машині працездатність. Наші майстри — висококваліфіковані досвідчені фахівці, здатні розв’язати завдання будь-якого рівня складності. У нас є власний склад необхідних запасних частин, що дає змогу виконувати ремонт максимально оперативно.

У більшості випадків неполадки усуваються на об’єкті замовника. Тільки в окремих ситуаціях ми транспортуємо техніку до себе на базу.

Після завершення роботи надається гарантія. Її термін залежить від того, яка деталь була відновлена, скільки часу експлуатувалося обладнання до цього. Також ми навчаємо персонал, операторів машин, даємо рекомендації з правильного обслуговування техніки.

Часті поломки стріли навантажувача

Трапляється кілька типових проблем. Найчастіше вони виникають через підвищене навантаження й недотримання ваги та фізичного зносу:

  • тріщини;
  • розриви;
  • деформації;
  • зношення втулок;
  • і так далі.

Також провокувати окремі поломки може відсутність належного технічного обслуговування. Якщо оператор некваліфікований, ставиться до техніки байдуже, не проводить своєчасне змащення вузлів, елементів, не займається підтягуванням різьбових з’єднань, стріла вийде з ладу значно швидше.

Як працює компанія СК «Еталон»

Головні принципи — оперативність і якість. Після отримання вашої заявки наші майстри виїжджають до вас на об’єкт в обумовлені терміни. Спочатку проводиться діагностика. Вона дає змогу виявити справжню поломку, її причини та шляхи усунення. Ми обов’язково узгоджуємо всі роботи з замовником — терміни, вартість. Тільки після цього майстри приступають до усунення поломки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.