Ремонт стріли навантажувача

Ремонт стріли навантажувача

Високе навантаження призводить до поломок і виходу з ладу окремих частин навантажувачів. Компанія «Еталон» виконає оперативний ремонт стріли навантажувача. Ваше обладнання не буде довго простоювати, а підприємство не зазнає збитків. Великий досвід і високий рівень кваліфікації фахівців нашої компанії – гарантія високої якості виконання всіх робіт.

Поширені поломки стріли

 1. Розриви, тріщини.
 2. Вигини, деформації.
 3. Високий рівень зносу.

Причини несправності

 1. Перевищення припустимої норми навантаження.
 2. Несвоєчасне обслуговування – відсутність мастила, не підтягування різьблення і т.д.
 3. Порушення правил експлуатації.
 4. Низький рівень кваліфікації оператора навантажувача.

Ремонт стріли навантажувача: які роботи виконуються

Попередньо наші фахівці виконують діагностику обладнання. Це дозволяє визначити:

 • тип поломки;
 • особливості ремонтних робіт;
 • терміни і вартість ремонту.

Після діагностики ми даємо свій висновок, а ви вже приймаєте рішення про необхідність ремонтних робіт. Однак ми настійно рекомендуємо не відмовлятися від послуг фахівців, вибираючи «штопання дірок» силами власних працівників, а замовляти повноцінний ремонт стріли навантажувача.

Серед поширених робіт:

 • відновлення геометрії стріли;
 • заміна окремих частин – втулок, пальців;
 • відновлення отворів в шарнірах і т.д.

При відновленні працездатності стріли також виконується заміна:

 • шайб;
 • гумових прокладок та ущільнювачів;
 • шкворень і т.д.

Комплексний підхід дозволить повністю відновити обладнання і виключити його подальші швидкі поломки. Навантажувач знову зможе ефективно працювати з великими навантаженнями упродовж тривалого часу – за умови дотримання правил експлуатації.

Як ми працюємо

Якщо ваша машина зламалася, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті номерами телефону. Оператор прийме ваше замовлення. Серед позитивних особливостей нашої компанії:

 • швидка реакція на кожне звернення;
 • виїзд фахівців на місце роботи навантажувача;
 • при необхідності (у разі складних поломок) – транспортуємо техніку на своє базу.

Компанія «Еталон» гарантує високу якість всіх виконуваних робіт. Наш досвід і високий рівень кваліфікації дозволяють усувати різні поломки. Зокрема, у нас можна замовити ремонт акумуляторів навантажувачів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.