Ремонт стріли навантажувачів у Львові

Ремонт стріли навантажувачів у Львові

Стріла навантажувача піддається максимальним навантаженням. Саме вона переміщує вантажі, проводить вантажно-розвантажувальні роботи. Не дивно, що стріла з часом ламається.

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту стріли складської техніки, навантажувачів і забезпечує оперативне відновлення працездатності обладнання.

Високий рівень кваліфікації майстрів, наявність власного складу запчастин дає змогу нам швидко усунути будь-які несправності. Це мінімізує терміни простою техніки та фінансові збитки підприємства.

Поширені несправності стріли

Львівські навантажувачі переміщують багато вантажів різної маси. Неякісне, несвоєчасне технічне обслуговування, порушення правил експлуатації техніки призводить до таких типів поламання:

 • тріщини й розриви;
 • деформації;
 • високий рівень фізичного зносу.

У деяких ситуаціях досить виконати заміну запасної частини. В інших — потрібен комплексний підхід.

Причини поламання

 1. Порушення правил експлуатації.
 2. Перевищення допустимих норм.
 3. Брак обслуговування.
 4. Некваліфікований персонал.

Як виконується ремонт стріли навантажувача у Львові

Одна з найбільш важливих деталей у всій системі гідравліки, яка забезпечує функціонування стріли — гідроциліндр. Якщо він зламався, необхідна заміна. На складі компанії СК «Еталон» завжди є набір найбільш поширених запчастин. Такий підхід суттєво мінімізує терміни відновлення техніки.

Щоби запросити наших майстрів, зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті контактами. Вони візьмуть вашу заявку й погодять терміни приїзду фахівців. Після прибуття на об’єкт, майстри:

 • проведуть діагностику;
 • визначать ступінь зношеності механізму загалом;
 • виявлять поламання;
 • погодять терміни та вартість ремонту.

Які роботи виконуються

 1. Відновлення геометрії.
 2. Заміна втулок, шайб, прокладок, пальців, ущільнювачів.
 3. Відновлення отворів, якщо вони були порушені внаслідок деформації стріли.
 4. І багато іншого.

Впевнені, ви залишитеся задоволені якістю ремонту й обслуговування. Після завершення всіх робіт фахівці нашої компанії проведуть додатковий інструктаж ваших співробітників. Також ми надаємо гарантію — її термін визначається в певному випадку індивідуально.

Залишилися питання чи потрібна додаткова інформація? Телефонуйте нашим менеджерам і залишайте заявки на ремонт!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.