Ремонт та шиномонтаж коліс навантажувачів у Львові

Ремонт та шиномонтаж коліс навантажувачів у Львові

Високі навантаження, яким піддається складська вантажна техніка, призводять до зносу шин та деформації дисків. Тому так важливо своєчасно проводити їхню заміну. Фахівці компанії СК «Еталон» надають послуги з ремонту та шиномонтажу коліс навантажувачів різних моделей та марок.

Чому варто довіряти саме нам

Краще, якщо заміною шин, ремонтом коліс займатимуться професіонали. Це буде гарантією високоякісного ремонту та надійності вашої техніки.

Під час надання послуг ми використовуємо лише профільне обладнання та надійні витратні матеріали. Ми знаємо, які шини потрібно підбирати під конкретну модель навантажувача. Адже якщо помилитися під час ремонту коліс чи шиномонтажу, це негативно позначиться на ефективності та продуктивності вантажної техніки.

Правильно підібрані та змонтовані шини — це гарантія:

 • безпеки функціонування техніки;
 • ефективність її роботи;
 • оптимальної маневровості машини.

Компанія СК «Еталон» надає послуги у м. Львів (Україна). Зокрема, ми ремонтуємо та виконуємо монтаж не тільки пневматичних, а й суцільнолитих шин на навантажувачах усіх типів та моделей.

Як організовано роботу

Крім того, ми здійснюємо ремонт коліс. Найчастіше співробітництво організоване в такий спосіб:

 • приймаємо вашу заявку;
 • погоджуємо час приїзду;
 • забираємо колеса до себе на базу;
 • знімаємо шини, відновлюємо диски, монтуємо нові шини;
 • привозимо колеса та встановлюємо на техніку.

Усі роботи проводяться максимально оперативно, завдяки чому вдається унеможливити простої складських навантажувачів. Ви не зазнаватимете збитків.

Що ви отримаєте після ремонту коліс та заміни шин

Після виконання всіх робіт ви помітите таке:

 • гарну маневровість;
 • ідеальну керованість;
 • гарну прохідність вздовж будь-яких поверхонь;
 • високу надійність техніки;
 • підвищення деяких функціональних характеристик.

Ми пропонуємо нашим клієнтам лише перевірені марки шин, що характеризуються міцністю та довговічністю. Суворо підбираємо їх під параметри навантажувача та дисків. Тому, якщо ви помітили, що шини зносилися або диски почали деформуватися — не відкладайте звернення до фахівців.

Наші майстри зроблять свою роботу якісно та швидко. Можете бути впевнені, що ви залишитеся задоволені рівнем обслуговування та вартістю послуг компанії СК «Еталон». Залишилися питання? Зверніться до наших консультантів за наданими на сайті контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.