Ремонт телескопічних навантажувачів

Ремонт телескопічних навантажувачів

Телескопічні навантажувачі є окремим різновидом складської спеціальної техніки. Наявність телескопічної стріли дозволяє вирішувати різноманітні завдання, підіймати вантажі на більшу висоту. Вантажопідйомність техніки залежить від показників, потужності, моделі.

Перевага телескопічної стріли — можливість фіксувати додаткове обладнання:

 • ковші;
 • вили;
 • гаки;
 • тощо.

Через підвищені навантаження техніка може ламатися. Також не варто забувати про закономірне зношування деталей і вузлів.

Етапи ремонту телескопічного навантажувача

Компанія СК «Еталон» надає послуги з ремонту телескопічних навантажувачів різних моделей. Щоби викликати ремонтну бригаду, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними контактами. Вони дадуть відповідь на всі запитання, погодять час приїзду майстрів.

Здебільшого ремонт телескопічного навантажувача, як і вилкового або фронтального навантажувача, можна виконати на складі замовника. Лише в деяких ситуаціях техніку потрібно транспортувати на нашу базу, де є великогабаритне ремонтне обладнання.

Етапи ремонту

 1. Огляд та діагностика для визначення причини поломки.
 2. Складання докладного звіту та виявлення шляхів усунення несправності.
 3. Ремонт чи повна заміна зношених деталей, вузлів.
 4. За необхідності проводиться заміна або доливання робочих рідин.
 5. Перевірка працездатності відновленої складської техніки.
 6. Детальний звіт.

Основні причини поломок телескопічних навантажувачів

 1. Експлуатація в складних умовах на нерівних поверхнях. Порушення правил та рекомендацій виробника техніки.
 2. Несвоєчасне технічне обслуговування або його брак.
 3. Використання неякісних запасних частин або витратних матеріалів, бензину або дизпалива.
 4. Недбалість персоналу.

Переваги компанії СК «Еталон»

Наші спеціалісти готові зробити якісний оперативний ремонт телескопічних навантажувачів усіх типів. Ми усуваємо несправності стріли, інших вузлів.

Є кілька обґрунтованих причин співпрацювати з компанією «Еталон»:

 • прийнятні та обґрунтовані ціни з детальною калькуляцією;
 • стислі терміни;
 • здебільшого ремонт виконується на складі замовника;
 • використання лише оригінальних, якісних запасних частин;
 • висока кваліфікація персоналу.

Бажаєте запросити наших майстрів? Зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті контактними даними!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.