Ремонт турбіни дизельного двигуна навантажувача

Ремонт турбіни дизельного двигуна навантажувача

Компанія «Еталон» надає послуги з ремонту турбіни дизельного двигуна навантажувачів. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасне, спеціалізоване та сертифіковане обладнання. Після ремонту турбіни дизеля працюють як нові. Термін ремонту залежить від складності поломки. Також ми надаємо гарантію — її тривалість визначається індивідуально.

Ознаки поломки турбіни дизеля

Вартість ремонту турбіни дизельного двигуна навантажувача залежить від типу несправності. Для попереднього розрахунку, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними.

На поломку можуть вказувати відразу кілька причин:

 • зниження потужності двигуна;
 • сторонні звуки під час експлуатації;
 • синій або темний дим із вихлопної труби;
 • та деякі інші.

У разі проблем у роботі двигуна треба якнайшвидше запросити майстра. Оскільки робота на навантажувачі з несправною турбіною може спровокувати серйозні поломки двигуна, що спричинить ще більш солідні фінансові витрати. Не кажучи вже про тривалий простій техніки.

Фахівець проведе діагностику та визначить справжню причину несправності. Під час діагностики турбіни навантажувача фахівці перевіряють:

 • наявність люфтів валу турбіни;
 • справжній стан крильчатки — як впускний, і випускний;
 • витік мастила;
 • стан ущільнювальних кілець;
 • тощо.

Як проходить ремонт турбіни дизельного двигуна навантажувача

Після проведеної діагностики майстер проводить підбір ремкомплекту, необхідних деталей. Фахівці компанії «Еталон» використовують лише якісні, оригінальні запасні частини. Далі — турбіна для навантажувача розбирається, проводиться заміна деталей та подальше збирання.

Під час ремонту також виконуються такі дії:

 • балансування ротора;
 • балансування картриджа;
 • перевірка на витікання мастила;
 • та інші.

Турбіна обов’язково тестується на спеціалізованому стенді. Після ремонту вона працюватиме як нова, забезпечуючи правильне функціонування навантажувача.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактами. Менеджери приймуть вашу заявку, нададуть всю додаткову інформацію, що цікавить, і розкажуть, як буде організована співпраця!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.