Ремонт японських навантажувачів TCM

Ремонт японських навантажувачів TCM

Виконуючи ремонт навантажувача ТСМ, фахівці компанії «Еталон» не тільки усунуть поломку, але і проведуть технічне обслуговування техніки. Наші майстри досконально розбираються у всіх особливостях складської навантажувальної техніки. Вони добре знайомі з маркою ТСМ. Для відновлення працездатності машин їм потрібно мінімум часу. Ремонт можуть виконати навіть із закритими очима!

Навантажувачі ТСМ і їх особливості

Японський бренд випускає різні моделі техніки для проведення вантажно-розвантажувальних робіт:

 • бензинові;
 • дизельні;
 • газодизельні.

Підвищена вантажопідйомність при невеликих габаритах робить техніку японської компанії ідеальною не тільки для великих складів, а й для супермаркетів. Моделі, здатні піднімати понад 20 тонн, використовуються на великих заводах, в морських портах і т.д.

Переваги навантажувачів TCM

 1. Висока вантажопідйомність.
 2. Компактні розміри, ідеальна маневреність.
 3. Оптимізована система охолодження двигуна і робочих рідин.
 4. Хороший огляд оператора.
 5. Підвищена стійкість і стабілізація.

Обслуговування та ремонт японських навантажувачів

Періодично необхідний ремонт навантажувачів TCM. Причин поломок може бути кілька:

 • надмірні навантаження;
 • порушення правил експлуатації;
 • фізичні знос;
 • несвоєчасне ТО.

Поширені поломки

Вийти з ладу може будь-який вузол або агрегат, складова частина. Найчастіше ремонту піддаються:

 • двигун;
 • гальмівна система;
 • акумулятори;
 • навісне обладнання;
 • блоки управління.

Фахівці компанії «Еталон» готові виконати високоякісний і оперативний ремонт навантажувача ТСМ. Попередньо проводиться діагностика. Вона дозволяє точно виявити причину несправності, визначити терміни і вартість робіт. В окремих випадках – при складних поломки – машина транспортується на нашу ремонтну базу. Перевезення техніки ми здійснюємо самостійно.

Також ми надаємо послуги з відновлення зовнішнього вигляду навантажувачів – фарбування, нанесення маркувань та т.д.

У нас є власний склад з запасними частинами і деталями. Вам не доведеться чекати їх поставку. Щоб залишити заявку, зв’яжіться з нашим менеджером по зазначеним на сайті телефонами. У переважній більшості випадків виїзд здійснюється протягом 24 годин. Також у нас можна замовити ремонт навантажувачів «Хендай» та інших марок.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.