Ремонт японських навантажувачів

Ремонт японських навантажувачів

Компанія «Еталон» пропонує послуги з якісного та оперативного ремонту японських навантажувачів. Однією з найвідоміших марок складської техніки з Японії є Toyota.

Корпорація спеціалізується з виробництва автомобілів різного типу. Один із напрямів — складська техніка для вирішення різних завдань. Навантажувачі японського бренду «Тойота» характеризуються функціональністю, надійністю, простотою керування та довговічністю.

Однак їм також потрібний ремонт. Причини поломок можуть бути різними:

  • вилковий навантажувач експлуатувався з порушенням правил та вимог виробника;
  • оператори недбало ставилися до техніки;
  • невчасно проводилося технічне обслуговування;
  • перевищення норм навантаження;
  • та деякі інші.

Якщо ваша складська техніка потребує ремонту, звертайтеся до СК «Еталон». Наші фахівці оперативно виявлять та усунуть несправності.

Переваги компанії «Еталон»

Потрібно відремонтувати навантажувач вилковий Toyota? Є кілька причин, чому вам варто звернутися саме до нас!

Оригінальні деталі

У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні деталі та запасні частини. Це гарантує надійність техніки. Ви можете бути впевнені, що після нашого ремонту машина функціонуватиме тривалий час без поломок.

Ми надаємо гарантію на всі різновиди ремонтів — її термін залежить від типу усуненої поломки та загального зносу техніки.

Кваліфікація персоналу

Фахівці пройшли профільне навчання. Вони добре знаються на техніці японського виробництва. Провівши діагностику складських вилкових навантажувачів, майстри визначать причину поломки та оптимальні шляхи її усунення.

Прийнятні ціни

Ми не почнемо ремонт, поки не погодимо із замовником вартість. У нас є обґрунтовані ціни. За запитом готові надати детальну калькуляцію.

Оперативність ремонту

Усі роботи виконуються максимально оперативно. Ваша техніка не простоюватиме просто так в очікуванні ремонту. Найчастіше всі проблеми усуваються безпосередньо на складі замовника. Лише в найскладніших ситуаціях ми самостійно транспортуємо навантажувач на свою базу.

Для замовлення ремонту або отримання додаткової інформації, зв’яжіться з консультантами за вказаними контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.