Річтраки: кому, навіщо і для чого?

Річтрак є типом складського транспортного засобу, який розроблено для ефективного переміщення й підйому вантажів різного типу. Фахівці часто називають річтрак різновидом висотного штабелера. Звичайний річтрак має високий показник маневровості, а також вельми продуктивний і здатний ефективно працювати з важким вантажем на висоті.

Хоча річтрак може виконувати звичайну вантажну роботу, найчастіше він використовується для роботи з вантажем у таких місцях:

  • Торговельні підприємства;
  • Компанії будівництва і виробництва;
  • Аеропорти, вокзали, порти;
  • Центри логістики;
  • Служби доставлення;
  • та інші.

Через те, що річтрак здатний якісно працювати зі стелажами на різних рівнях висоти, ця техніка характеризується вузькоспеціалізованою. Висока продуктивність агрегату служить прямою рекомендацією для роботи на об’єктах, площа яких починається від 500 м2. Річтраки мають вкрай надійну й ефективну конструкцію, яка здатна проводити роботи на висоті до 12 метрів. Проте, для безпечної і якісної роботи необхідне ідеально рівне покриття в приміщенні.

Річтраки мають широкий спектр можливих характеристик і своєрідних властивостей, кожна з яких зробить роботу ефективнішою в тому чи іншому випадку:

  • Річтрак, у конструкції якого використовуються телескопічні вила, є одним із найбільш ефективних. Такий агрегат здатний підняти вантаж вагою 1,5 т на висоту до 10 метрів;
  • Вузькопрохідна модель річтрака допоможе працювати на тунельних складах, де простір між стелажами не складає понад 1,8 м. Річтрак може переміщуватися прямо, не повертаючись. Каретка річтрака здатна зрушитися на край стелажа й розвернутися на 180 градусів;
  • Пристосуванням для довгомірного вантажу називають чотириходову конструкцію, яка може зміщуватися в перпендикулярні напрями, не повертаючись. Однією з особливостей такого річтрака є його здатність повертати відразу три колеса (переднє провідне, обидва вантажних).

Сучасність, довговічність і практичність конструкції робить річтрак максимально безпечним і ефективним у роботі. Він є незамінною частиною складу, адже здатний подолати висоту й заощадити час під час виконання складських робіт, особливо в ускладнених ситуаціях і умовах. Компанія «Еталон» має широкий асортимент такого роду техніки, яка зарекомендувала себе як надійна і практична.

Комментарии закрыты.