Секрети каретки бокового зміщення

Робота оператора складського навантажувача не така проста, як може здатися. Спеціаліст має бути перфекціоністом і розставляти піддони та інші вантажі максимально рівно. Інакше простір складу в підсумку буде використовуватися нераціонально.

Домогтися потрібного результату досить складно. У деяких випадках повторювати операцію з установлення піддона доводиться кілька разів — від’їжджати, переставляти тощо. Дії не тільки витрачають робочий час, а й призводять до зайвого спалювання палива, зносу шин, підвіски тощо.

Як бути? Усе просто! На вилах потрібно встановити каретку з функцією бічного зсуву. Це істотно спростить роботу.

Завдання каретки бокового зміщення

Здебільшого таке обладнання не передбачене базовою комплектацією вилкового навантажувача. Тому встановлювати його потрібно додатково.

Завдання каретки — зручно й максимально рівно, щільно розставити піддони та інші вантажі на вузькому просторі.

Найбільша ефективність демонструється, якщо встановити обладнання на річтраки. Це істотно спростить позиціювання товарів, продукції за висотою.

Два різновиди кареток бокового зміщення

  1. Навісна. Її зручність полягає в тому, що обладнання можна навішувати тільки за необхідності. Ідеальний варіант, коли мається на увазі експлуатація техніки в різних умовах.
  2. Інтегрована. Це постійний різновид приладу. Вона монтується в основну конструкцію ще під час виробництва навантажувача.

Конструкційні характеристики й особливості

За своєю будовою каретка — це рама, на яку монтовані:

  • шланги;
  • штуцери;
  • гідроциліндр.

Позитивна особливість обладнання — не потрібне додаткове спеціалізоване обслуговування. Аби гарантувати працездатність системи, досить просто відстежувати її стан і своєчасно проводити змащування всіх дотичних частин.

Показник зміщення каретки — від 100 до 250 міліметрів, залежно від конструкції. Цього вистачає для повноцінного переміщення вантажів. Примітно, що цей додатковий елемент не призводить до зниження вантажності навантажувача.

Користь від установки каретки бокового зміщення

  1. Раціональне розміщення вантажів.
  2. Зменшення витрат палива.
  3. Менший знос шин.
  4. Підвищення ресурсу підвіски.

Необхідна додаткова консультація? Фахівці компанії «Еталон» раді допомогти. Телефонуйте: +38 (067) 656 06 36

Комментарии закрыты.