Шини для навантажувачів — важливий складник складської техніки. Від них багато в чому залежить функціональність, ефективність та ККД, а також безпека співробітників. Якщо шини занадто зносилися, машини будуть погано пересуватися, їхня маневровість і керованість погіршиться.

Компанія «Еталон» займається постачанням шин для вилкових навантажувачів та іншої складської техніки. Ми підберемо для Ваших машин шини найкращих виробників, орієнтуючись на особливості конкретної моделі техніки.

Чому потрібно регулярно міняти шини у навантажувачів

Нові колеса забезпечують:

 • економічність — витрати палива істотно знижуються;
 • гарну маневровість та керованість;
 • стійкість та надійне зчеплення з поверхнями.

Високоміцні та довговічні моделі

На показники якості шин для навантажувачів впливають:

 • рисунок протектора;
 • склад гуми;
 • особливості технології виготовлення

Для підвищення довговічності виробники використовують різні технології:

 • зміцнення боковин — це важливо під час роботи в тісних проходах між стелажами, оскільки можливі пошкодження під час випадкових зіткнень;
 • зміцнення брекера — завдяки такій технології підвищується стійкість до проколів та створюється рівномірний розподіл навантажень.

Різні моделі

Шини для навантажувачів поділяються на три основні категорії:

 • бандажні;
 • пневматичні;
 • суцільнолиті.

Бандажні

Вони мають унікальну конструкцію — гума закріплена на металевому кільці. Основний недолік — низький рівень амортизації. Тому вони підходять для техніки, яка пересувається тільки ідеально рівним покриттям. Глибина малюнка протектора в цих моделей — орієнтовно 3 сантиметри, а тривалість експлуатації — до 4000 годин.

Пневматичні

Такі шини підходять для пересування не тільки вздовж гладкого покриття, але і вздовж нерівних поверхонь. Наявність особливого металевого корду забезпечує додатковий захист від пошкоджень, проколів. Глибина протектора також досягає 3 сантиметрів, а тривалість експлуатації рідко перевищує 2000 годин.

Суцільнолиті

Для їхнього виробництва застосовують високоякісний каучук або вулколан. Серед основних переваг суцільнолитих шин для навантажувачів:

 • стійкість до негативних зовнішніх умов — у тому числі примх погоди;
 • твердість;
 • висока міцність;
 • можливість працювати навіть в агресивних умовах.

Термін експлуатації сягає 10 000 годин.

Якщо ви хочете купити шини для навантажувачів або замовити заміну шин на складській техніці, зв’яжіться з консультантами компанії «Еталон». Наші майстри підберуть шини для ваших машин та виконають оперативну заміну.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.