TCM — вантажна техніка від японського бренду

Toyo Carrier Manufacturing Co., Ltd зараз входить до складу корпорації Mitsubishi. За роки своєї діяльності бренд у різний час входив до складу інших відомих компаній — Hitachi та Nissan.

Сьогодні він є одним із трьох провідних світових виробників техніки для складів. Компанія пропонує надійне та функціональне обладнання, здатне вирішувати різні завдання.

Асортимент вилкових навантажувачів TCM

Японські навантажувачі TCM представлені різними моделями, що відрізняються вантажопідйомністю. Компактні орієнтовані працювати з вантажами до 1 тонни, а потужніші — до 45 тонн. Розглянемо основні категорії навантажувальної техніки.

Дизельні

Залежно від моделі вони можуть підіймати від 1500 до 30 000 кілограмів. Варто зазначити, що серед техніки вантажопідйомністю понад 5000 кілограмів половину японського внутрішнього ринку займає саме TCM. 50 %, що залишилися, розподілилися між іншими брендами.

Серія SMART

До цієї категорії входять навантажувачі, що ідеально поєднують у собі якість, функціональність та ціну. Техніка SMART орієнтована працювати з вантажами від 2,5 до 3 тонн.

Електричні

Оптимальний вибір для роботи в закритих приміщеннях — не виділяють вихлопні гази, тихо працюють. Основні характеристики:

  • легкість;
  • маневровість;
  • компактність.

Серед усіх моделей, наприклад, можна зазначити TCM FB15–8. Він важить лише 2 тонни, здатний підіймати за один раз 1500 кілограмів. Потужність двигуна становить 115 кВт.

Штабелери

Заслуговують на увагу і штабелери TCM. Залежно від моделі, вони можуть підіймати від 1000 до 3000 кілограмів. Максимальна висота підйому вантажів — до 4 метрів.

Підбиваючи підсумки

Компанія TCM працює над запровадженням сучасних рішень. Зокрема, сьогодні багато уваги приділяється розробці роботизованих підіймачів, що дасть змогу скоротити людську працю.

Сьогодні виробничі цехи японського бренду працюють у різних країнах світу:

  • Сполучених Штатах Америки;
  • Китаї;
  • Іспанії;
  • та інших.

Обладнання завоювало довіру споживачів у всіх регіонах планети. Їхня надійність, довговічність та функціональність дозволяють вирішувати найскладніші завдання.

Якщо вам потрібне технічне обслуговування, ремонт АКБ або навантажувача загалом, звертайтеся до компанії «Еталон». Наші спеціалісти готові оперативно усунути будь-яку несправність. Ми маємо власний склад, на якому завжди є запас необхідних деталей.

Комментарии закрыты.